Pokonać Stal i przełamać fatalną passę

Nasza drużyna podejmie u siebie Stal Stalową Wolę. Będzie to dwudzieste siódme spotkanie zambrowian w II lidze centralnej sezonu 2016/2017. Zapraszamy wszystkich kibiców.

W swoim kolejnym meczu w II lidze Olimpia Zambrów zmierzy się przed własną publicznością z drużyną Stali Stalowa Wola. Mecz odbędzie się jutro, 22 kwietnia o godzinie 17:00 na stadionie miejskim przy ul. Wyszyńskiego.

Przypomnijmy, że drużyna prowadzona obecnie przez Tomasza Kulawika przegrała w minioną sobotę u siebie z Błękitnymi Stargard 1:2 i tym samym przedłużyła swoją serię meczów bez zwycięstwa w II, która trwa … od 5 listopada 2016 roku. Biało-niebiescy nie odnieśli zatem zwycięstwa już od jedenastu kolejek.

To sprawia, że sytuacja Olimpii w tabeli jest coraz mniej komfortowa. Obecnie zambrowianie znajdują się w strefie spadkowej – na 15. miejscu w tabeli – i tracą tylko punkt do bezpiecznej pozycji gwarantującej pozostanie w II lidze. Olimpia musi mieć się na baczności, bowiem w dole tabeli jest niezwykle ciasno. Znajdująca się tuż za nią Polonia traci do zambrowskiego klubu tylko punkt, a 17. w tabeli Kotwica Kołobrzeg tylko 2 punkty. Do końca sezonu pozostało co prawda jeszcze osiem spotkań, ale z pewnością w każdym z nich nie będzie łatwo o punkty.

Jutrzejszy rywal zambrowskiej drużyny – Stal Stalowa Wola jest tylko dwa oczka wyżej od Olimpii na 13. miejscu w tabeli. Na swoim koncie ma 28 punktów. Na bilans zespołu ze Stalowej Woli składa się 6 wygranych, 10 remisów i 10 porażek. Szczególną uwagę defensywa zambrowian powinna zwrócić na napastnika Adriana Gębalskiego, który w tym sezonie do siatki rywali trafiał 6 razy.

Przypominamy, że w rundzie jesiennej obecnego sezonu piłkarze Olimpii Zambrów przegrali na wyjeździe ze Stalą 3:1. Wówczas bramkę honorową dla Olimpii zdobył Fabian Piasecki.

W imieniu prezesa Olimpii Cezarego Kuleszy zapraszamy wszystkich na mecz:

Olimpia Zambrów – Stal Stalowa Wola
Stadion Miejski w Zambrowie,
sobota, 22 kwietnia, godzina 17:00

Ceny biletów na mecz z Puszczą: 10 zł – normalny, 5 zł – ulgowy (emeryci/renciści).