Urwać punkty wiceliderowi

W najbliższym meczu Olimpię czeka arcytrudne zadanie, bowiem podejmie u siebie wicelidera – Raków Częstochowę. A że nasz klub potrafi sprawiać niespodzianki w meczach z czołówką, pokazała runda jesienna. Miejmy nadzieję, że nie inaczej będzie podczas jutrzejszego meczu w Zambrowie. Zapraszamy wszystkich kibiców!

Po dwóch ligowych zwycięstwach z rzędu w swoim kolejnym meczu w II lidze nasza drużyna zmierzy się przed własną publicznością z wiceliderem tabeli – Rakowem Częstochowa. Mecz odbędzie się jutro, 6 maja o godzinie 17:00 na stadionie miejskim przy ul. Wyszyńskiego.

Obecnie podopieczni Tomasza Kulawika, po rozegraniu dwudziestu ośmiu kolejek, są na 13. miejscu w tabeli. Na swoim koncie mają 31 pkt., 8 zwycięstw, 7 remisów i 13 porażek. Przypominamy, że zambrowska drużyna rozpoczęła bardzo źle rundę wiosenną, notując aż 11 meczów bez zwycięstwa. Przełamanie nastąpiło podczas ostatniego spotkania rozegranego w Zambrowie. Wówczas Olimpia wygrała ze Stalą Stalową Wolą aż 6:2. W ostatniej kolejce natomiast biało-niebiescy ponownie zdobyli komplet punktów pokonując na wyjeździe Kotwicę Kołobrzeg 2:1.

Najbliższy rywal zambrowskiej drużyny – Raków Częstochowa znajduje się na wysokim 2. miejscu w tabeli. Na swoim koncie ma 58 punktów. Na bilans ekipy z Częstochowy składa się 16 wygranych spotkań, 10 remisów i tylko 2 porażki.

W rundzie jesiennej w konfrontacji obu zespołów drużyny sensacyjnie podzieliły się punktami. Częstochowski Raków na własnym obiekcie zremisował z Olimpią 1:1. Bramkę dla naszego zespołu zdobył wówczas Fabian Piasecki.

W imieniu prezesa ZKS Olimpia Cezarego Kuleszy zapraszamy wszystkich na mecz:

Olimpia Zambrów – Raków Częstochowa
Stadion Miejski w Zambrowie,
sobota, 6 maja, godzina 17.00.

Ceny biletów: 10 zł – normalny, 5 zł – ulgowy (emeryci/renciści).