Mecz Polonia Bytom – Olimpia Zambrów w slaskie.tv

Mecz Polonia Bytom – Olimpia Zambrów będzie transmitowany w systemie „Pay per view” przez internetową telewizję slaskie.tv.

Piątkowy mecz 2 ligi pomiędzy Polonią Bytom a Olimpią Zambrów będzie można obejrzeć dzięki płatnej transmisji na żywo przeprowadzanej przez telewizję internetową Śląskie TV. Początek relacji ze stadionu w Bytomiu o godz. 18:50.

Dostęp do transmisji można nabyć w cenie 10 zł. Widzowie, którzy w przeszłości oglądali już transmisje pay-per-view za pośrednictwem Śląskie TV mogą wykupić dostęp po zalogowaniu się na swoje konto.

Po zaksięgowaniu wpłaty następuje automatyczna rejestracja konta użytkownika, a wszelkie informacje są wysyłane na podany adres e-mail. Ważne, aby się upewnić czy adres e-mail wpisany podczas zakupu jest poprawny.

Płatności realizowane są poprzez bezpieczny system tpay.com (dawniej transferuj.pl). Transmisja rozpocznie się na 10 minut przed meczem. Zachęcamy do zakupu dostępu przynajmniej na pół godziny przed meczem, aby nie spóźnić się na transmisję.

Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.