Mecz z Odrą w środę o godz. 16:00. Zapraszamy wszystkich kibiców!

Przed nami 31. kolejka spotkań o mistrzostwo II ligi. Tym razem drugoligowe drużyny zmierzą się w środku tygodnia – w środę, 17 maja. Nasza drużyna zagra u siebie z liderem tabeli Odrą Opole. Początek spotkania o godzinie 16:00.

Najbliższy rywal Olimpii w poprzedniej kolejce wygrał z Błękitnymi Stargard i tym samym, na cztery kolejki przed końcem sezonu, zagwarantował sobie awans do I ligi. Z kolei dla podopiecznych Tomasza Kulawika w końcówce ligowych rozgrywek każdy punkt będzie na wagę złota, bowiem zambrowianie cały czas nie są pewni utrzymania w drugiej lidze. Na dole tabeli różnice punktowe pomiędzy drużynami są niewielkie, w związku z czym walka o utrzymanie będzie toczyła się prawdopodobnie do ostatniej kolejki.

Warto przypomnieć w rundzie jesiennej w konfrontacji obu zespołów lepsza okazała się zambrowska Olimpia, która na wyjeździe sensacyjnie pokonała Odrę aż 3:0. Wówczas bramki zdobywali: Bartosz Biel, Artur Bogusz i Sebastian Szerszeń.

Środowe spotkanie poprowadzi arbiter Marcin Szczerbowicz z Olsztyna. W tym sezonie arbiter ten sędziował dwa mecze z udziałem Olimpii. Najpierw 6. kolejce w Zambrowie, gdzie Olimpia bezbramkowo zremisowała z Radomiakiem Radom oraz w 28. kolejce w Kołobrzegu, gdzie miejscowa Kotwica przegrała z Olimpią także 2:1.

Uwaga! Pierwotnie środowy mecz Olimpii z Odrą Opole miał się odbyć o godzinie 17:00, jednak na prośbę TVP3, która chciała przeprowadzić transmisję z tego spotkania na wszystkich swoich kanałach regionalnych, godzina meczu została przesunięta na 16:00. Niestety, TVP3 wycofała się z planów transmisji środowego meczu w Zambrowie. Godzina meczu musiała jednak pozostać już bez zmian, za co przepraszamy wszystkich kibiców, którym (biorąc pod uwagę termin meczu) z pewnością bardziej odpowiadałaby godzina 17:00.