Pewne zwycięstwo Olimpii w ostatnim sparingu

Drugie zwycięstwo w czwartym sparingu zanotowali piłkarze Olimpii, którzy pokonali na własnym boisku IV-ligową Mławiankę Mława 4:0 (2:0).

Ostatni sparing przed rozpoczęciem rozgrywek III ligi zakończył się pewnym zwycięstwem Olimpii Zambrów. Podopieczni Mirosława Dymka pokonali dziś na głównym boisku stadionu miejskiego w Zambrowie Mławiankę Mława 4:0 (2:0).

Olimpia na prowadzenie wyszła bardzo szybko, bo już w 4. minucie. Wówczas bramkarza gości pokonał Michał Hryszko. Sześć minut później było już 2:0. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę do bramki skierował Łupiński. Kolejne dwie bramki dla biało-niebieskich padły w drugiej połowie. Ich autorem był wychowanek zambrowskiego klubu Przemysław Jastrzębski.

Olimpia Zambrów – Mławianka Mława 4:0
Bramki: 4′ Hryszko, 10′ Łupiński, 70′ i 80′ P. Jastrzębski

Olimpia w I połowie wystąpiła w składzie: Czapliński – Gryko, Zalewski, Piłatowski, Łupiński – M. Jastrzębski, Kuczałek, Butkiewicz, Prolejko – Hryszko, Jackiewicz

Olimpia w I połowie wystąpiła w składzie: Marzec – Dębek, Piłatowski, Zalewski, Zieniewicz – Dobreńko, Koncewicz, testowany, P. JAstrzębski, testowany – Babul

Warto zaznaczyć, że tym razem w składzie Olimpii nie zobaczyliśmy Łuksza Grzybowskiego, który dziś bierze ślub. Z tej okazji cały Zarząd oraz pracownicy klubu życzą mu wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

Przypomnijmy, że w pierwszym sparingu Olimpia Zambrów zremisowała w Suwałkach z miejscowymi pierwszoligowymi Wigrami 1:1. Wówczas jedyną bramkę dla Olimpii zdobył z rzutu karnego Łukasz Grzybowski. W swoim drugim meczu kontrolnym biało-niebiescy przegrali w Wysokiem Mazowieckiem z IV-ligowym Ruchem 0:1. W trzecim sparingu na boisku w Grajewie Olimpia wysoko pokonała miejscową Warmię 5:0.

Runda jesienna pierwszej grupy III ligi piłki nożnej sezonu 2017/2018 rozpocznie się 5 sierpnia. W pierwszym meczu sezonu Olimpia na wyjeździe zmierzy się z ŁKS-em Łomża, a tydzień później na własnym stadionie podejmie Lechię Tomaszów Mazowiecki.

Fot. www.zambrow.org