Wyjazdowa porażka z Sokołem Ostróda

Niestety, w meczu 3. kolejki I grupy III ligi nasza drużyna przegrała na wyjeździe z Sokołem Ostróda 2:0. Była to druga porażka Olimpii w tym sezonie.

Mecz z Sokołem Ostródą odbył się w sobotę, 19 sierpnia. Obie bramki padły na początku pierwszej połowy. Najpierw bramkarza biało-niebieskich Artura Marca w 4. minucie pokonał Arkadiusz Gajewski, a niespełna 10 minut później drugą bramkę dla Sokoła zdobył Kamil Zalewski.

Olimpia wystąpiła w składzie: Artur Marzec – Mateusz Szymorek, Wojciech Zalewski, Łukasz Piłatowski, Łukasz Grzybowski (71′ Patryk Malinowski) – Przemysław Jastrzębski, Michał Hryszko (78′ Patryk Koncewicz), Michał Kuczałek, Rafał Babul (68′ Michał Domański) – Mateusz Jastrzębski (80′ Emil Łupiński), Kamil Jackiewicz

Kolejne spotkanie nasza drużyna rozegra na własnym stadionie już 23 sierpnia. Rywalem biało-niebieskich będzie Victoria Sulejówek.