Zwycięstwa młodzików i trampkarzy

W miniony weekend swoje mecze ligowe rozegrały zespoły młodzików i trampkarzy Olimpii. Obie te grupy naszego klubu zanotowały zwycięstwa.

Najpierw swój mecz rozegrała drużyna młodzików, która w sobotę u siebie podejmowała MOSP Białystok. Młodzi chłopcy Olimpii pokonali rywala 4:1. Dzień późnej swój mecz rozegrali także trampkarze. Na wyjeździe zmierzyli się oni z inną białostocką drużyną – Piastem. Na szczęście młodzi piłkarze naszego klubu minimalnie wygrali ten mecz 1:0. Obie grupy są podopiecznymi trenera Pawła Olszewskiego.

Drużyna młodzików, 16.09.2017r.:
Olimpia Zambrów – MOSP Białystok 4:1 (bramki dla Olimpii: Patryk Dąbrowski x2, Jakub Ołdakowski, Miłosz Wojtkowski)

Drużyna trampkarzy, 17.09.2017r.:
Piast Białystok – Olimpia Zambrów 0:1 (bramka: Marcin Zawadzki)