Po 3 punkty do Bielska Podlaskiego

Piłkarze Olimpii Zambrów rozegrają w najbliższą niedzielę, 29 października kolejny mecz runy jesiennej I grupy III ligi. W spotkaniu 14. kolejki na wyjeździe zmierzą się z Turem Bielsk Podlaski. Początek meczu zaplanowano na godz. 14:00.

Olimpia, z 15 punktami na koncie, jest obecnie 11. w tabeli ligowej. Znajduje się jednak nad strefą spadkową zaledwie o 1 punkt. W dolnej części zestawienia jest jak widać bardzo „ciasno”. Punkty są nam zatem bardzo potrzebne i drużyna jedzie na niedzielny mecz do Bielska Podlaskiego walczyć o pełną pulę. Liczymy na dobrą grę naszych zawodników i mamy nadzieję, że punkty pojadą do Zambrowa.

Trzeba jednak otwarcie przyznać, że oba zespoły przechodzą trudne chwile. Olimpia, w siedmiu ostatnich spotkaniach ligowych, zdobyła zaledwie 3 punkty. Jeszcze gorzej sytuacja wygląda u naszego najbliższego rywala, który nie wygrał … jedenaście ostatnich meczów! Słabe wyniki Tura przełożyły się oczywiście na ich sytuację w tabeli – aktualnie są na przedostatnim miejscu z zaledwie 5 punktami na koncie.

Olimpia powinna zatem wykorzystać słabą dyspozycję rywala i zawalczyć o komplet punktów. Miejmy nadzieję, że pomoże w tym nowy szkoleniowiec Olimpii Wiesław Jancewicz, dla którego będzie to debiut na ławce trenerskiej w naszym klubie.

Pary 14. kolejki I grupy III ligi:
Pelikan Łowicz – MKS EŁK
Sokół Ostróda – Victoria Sulejówek
Sokół Aleksandrów Łódzki – Ursus Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Finishparkiet Drwęca NML – Huragan Morąg
ŁKS 1926 Łomża – Warta Sieradz
Tur Bielsk Podlaski – Olimpia Zambrów
Polonia Warszawa – Widzew Łódź
GKS Wikielec – Legia II Warszawa