Zapraszamy na mecz z GKS-em Wikielec

Olimpia Zambrów zagra u siebie z GKS-em Wikielec. Będzie to piętnaste spotkanie zambrowian w I grupie III ligi sezonu 2017/2018. Zapraszamy wszystkich kibiców.

W najbliższą sobotę, 4 listopada na zambrowskim stadionie miejskim Olimpia rozegra spotkanie ligowe z GKS-em Wikielec. Początek spotkania o godzinie 14:00.

Po zeszłotygodniowym wysokim zwycięstwie w Bielsku Podlaskim z miejscowym Turem, z pewnością kibice biało-niebieskich liczą na dobrą grę zambrowskiego zespołu i kolejne punkty. Warto dodać, że będzie to debiut nowego szkoleniowca Olimpii Wiesława Jancewicza na ławce trenerskiej w domowym meczu.

Obecnie Olimpia Zambrów, po rozegranych 14. kolejkach, jest na jedenastym miejscu w tabeli ligowej, z dorobkiem 18 punktów i stosunkiem bramek zyskanych do straconych 17:21. Na swoim koncie ma sześć zwycięstw i osiem porażek.

Najbliższy rywal naszej drużyny – GKS Wikielec plasuje się obecnie na odległym 17. miejscu. Na swoim koncie ma zaledwie 6 punktów. W czternastu dotychczas rozegranych meczach gracze z Wikielca strzelili trzynaście bramek i stracili ich dwadzieścia siedem.

Mimo, że drużyna z Wikielca jest czerwoną latarnią w lidze, na ten mecz nasi zawodnicy powinni wyjść skoncentrowani i walczyć na całego. GKS zanotował bowiem w ostatnich trzech kolejkach zaskakująco dobre wyniki. Najpierw zremisował u siebie z pretendentem do mistrzostwa – Widzewem Łódź 2:2, a następnie bezbramkowo zremisował na wyjeździe z MKS-em Ełk. Tydzień temu natomiast zespół z niewielkiego Wikielca pokonał na własnym boisku Legię II Warszawa aż 3:0.

W imieniu prezesa ZKS Olimpia Cezarego Kuleszy zapraszamy wszystkich na mecz:
Olimpia Zambrów – GKS Wikielec
Stadion Miejski w Zambrowie,
sobota, 4 listopada, godzina 14:00

Ceny biletów: 10 zł – normalny, 5 zł – ulgowy (emeryci/renciści).

Pozostałe pary drużyn 15. kolejki I grupy III ligi:

  • Victoria Sulejówek – Sokół Aleksandrów Łódzki
  • Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Sokół Ostróda
  • Watra Sieradz – Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • Widzew Łódź – ŁKS 1926 Łomża
  • MKS Ełk – Polonia Warszawa
  • Legia II Warszawa – Pelikan Łowicz
  • Huragan Morąg – Tur Bielsk Podlaski
  • Ursus Warszawa – Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie