Jutro mecz ze Zniczem Biała Piska. Będzie pięciu testowanych

Jutro, 7 lutego Olimpia Zambrów rozegra piąty w tym roku sparing w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej III ligi. W Zambrowie przeciwnikiem biało-niebieskich będzie czwartoligowy Znicz Biała Piska. Początek gry o godzinie 18:00.

Znicz Biała Piska to lider IV ligi grupy warmińsko-mazurskiej. Zespół ten w minionej rundzie wygrał trzynaście spotkań, zanotował dwa remisy i nie poniósł żadnej porażki. Zespół z Białej Piskiej legitymuje się imponującym bilansem bramkowym 50:7.

Już wiemy, że w jutrzejszym meczu w barwach Olimpii wystąpi pięciu graczy testowanych. Wśród nich znajdzie się dwóch obcokrajowców, w tym Białortusin i Czech. Obaj pojawili się już na dzisiejszym treningu.

Dla Olimpii mecz ze Zniczem będzie piątą w tym roku grą kontrolną. Przypomnijmy, że w pierwszym sparingu podopieczni Wiesława Jancewicz przegrali na własnym obiekcie z pierwszoligowym Stomilem Olsztyn 3:1. Następnie nasza drużyna pokonała na boisku bocznym w Zambrowie czwartoligową Koronę Ostrołęka 5:3. Później przyszedł remis z Turem Bielsk Podlaski 1:1, a w minioną sobotę biało-niebiescy wygrali na wyjeździe z Mławianką Mława 2:1.

Olimpia Zambrów – Znicz Biała Piska
Stadion Miejski w Zambrowie (boczne boisko), 7 lutego 2018, godzina 18:00