Dzisiejszy sparing z Wigrami jednak odwołany!

Swój przedostatni sparing przed ligą Olimpia Zambrów miała rozegrać dziś u siebie z I-ligowymi Wigrami Suwałki. Ostatecznie, ze względu na złe warunki atmosferyczne, mecz został odwołany.

Przedostatnią grę kontrolną miała rozegrać dziś (sobota, 24 lutego) trzecioligowa Olimpia Zambrów. Początkowo mecz miał się odbyć na stadionie w Suwałkach, po czym postanowiono przenieść miejsce spotkania do Zambrowa na boisko boczne ze sztuczną nawierzchnią w Zambrowie. Ostatecznie jednak spotkanie zostało odwołane!

Wigry Suwałki po osiemnastu kolejkach są na 10. miejscu w tabeli Nice I ligi. Zespół ten w minionej rundzie wygrał siedem spotkań, zanotował pięć remisów oraz poniósł sześć porażek. Zespół z Suwałk legitymuje się bilansem bramkowym 22:21. Warto dodać, że dla graczy Wigier mecz z Olimpią miał być ostatnim sparingiem cyklu przygotowawczego do rundy wiosennej.

Z kolei dla zambrowskiego zespołu dzisiejszy mecz miał być przedostatnim spotkaniem kontrolnym przed wznowieniem rozgrywek ligowych. Przypomnijmy, że wcześniej w ramach przygotowań przed rundą wiosenną zambrowska Olimpia rozegrała osiem sparingów, z czego sześć wygrali, jeden zremisowali i jeden przegrali. W pierwszym sparingu podopieczni Wiesława Jancewicz przegrali na własnym obiekcie z pierwszoligowym Stomilem Olsztyn 3:1. Następnie nasza drużyna pokonała na boisku bocznym w Zambrowie czwartoligową Koronę Ostrołęka 5:3. Później przyszedł remis z Turem Bielsk Podlaski 1:1 oraz wygrane 2:1 z Mławianką Mława, 2:0 ze Zniczem Biała Piska, 2:1 z Polonią Warszawa, 6:1 z Ruchem Wysokie Mazowieckie i 4:3 z juniorami starszymi Jagiellonii Białystok.