Olimpia z niespodzianką na Dzień Kobiet (foto+video)

O panie dbać należy cały rok, ale 8 marca, w dniu ich święta, starania panów powinny być jeszcze większe. Dlatego z okazji Dnia Kobiet zawodnicy naszego klubu wręczyli mieszkankom Zambrowa kwiaty i złożyli życzenia.

Wczoraj popołudniu delegacja złożona z piłkarzy oraz pracowników Olimpii Zambrów udała się do centrów handlowych w naszym mieście. Ich wizyta w tych miejscach nie była oczywiście przypadkowa. Z okazji Dnia Kobiet, z uśmiechami na twarzach, w asyście klubowej maskotki obdarowywali oni bowiem kwiatami napotkane na swojej drodze przedstawicielki płci pięknej oraz składali im życzenia. Podopieczni trenera Wiesława Jancewicza sprawili tym gestem wielką radość zarówno młodszym, jak i nieco starszym mieszkankom Zambrowa.

Oprócz kwiatów i życzeń panie otrzymały też zaproszenie na sobotni mecz (godz. 14:00, boisko boczne stadionu miejskiego), w którym Olimpia zagra w derbach byłego województwa łomżyńskiego z ŁKS-em 1926 Łomża. Broszury piłkarze rozdawali także panom.

W akcji wzięli udział zawodnicy: Michał Kuczałek, Mateusz Jastrzębski, Przemysław Jastrzębski, Mateusz Szymorek, Kamil Jakubowski i Kamil Dykas; a także kierownik seniorskiej drużyny Zbigniew Stańczyk.

Wszyscy piłkarze oraz pracownicy Olimpii Zambrów składają najlepsze życzenia wszystkim paniom z okazji Dnia Kobiet.

Do artykułu dołączamy zdjęcia oraz krótki materiał video z wczorajszej akcji przeprowadzonej przez Olimpię, nakręcony przez ekipę portalu www.zambrow.org.