Zapraszamy na mecz z Sokołem Ostróda

Olimpia Zambrów zagra u siebie z Sokołem Ostróda. Będzie to dziewiętnaste spotkanie zambrowian w I grupie III ligi sezonu 2017/2018. Zapraszamy wszystkich kibiców.

Już w najbliższą sobotę, 24 marca w Zambrowie odbędzie się mecz w ramach 20. kolejki I grupy III ligi piłki nożnej. Olimpia Zambrów przed własną publicznością podejmie Sokoła Ostródę. Początek meczu o godzinie 15:00.

Olimpia Zambrów po dziewiętnastu kolejkach w III lidze ma 27 punktów na koncie. Podopieczni Wiesława Jancewicza do tej pory wygrali dziewięć spotkań i ponieśli dziewięć porażek. Bilans bramkowy „biało-niebieskich” to 26 bramek strzelonych i 28 straconych. Warto jednak zaznaczyć, że zambrowianie mają do rozegrania jeszcze jeden zaległy mecz z poprzedniej kolejki.

Sokół Ostróda plasuje się obecnie na 14. miejscu w tabeli z 21 punktami na koncie. Najbliższy rywal Olimpii wygrał pięć spotkań, zanotował sześć remisów i osiem porażek. W dziewiętnastu dotychczas rozegranych meczach strzelił 21 bramek i stracił ich 25.

Sobotni mecz będzie kolejnym spotkaniem rundy rewanżowej. Przypominamy, że w rundzie jesiennej obecnego sezonu piłkarze Olimpii Zambrów przegrali na wyjeździe z Sokołem Ostróda 2:0 po bramkach Arkadiusza Gajewskiego i obecnego gracza Olimpii – Kamila Zalewskiego.

Mecz pierwotnie miał być rozegrany na Stadionie Miejskim w Zambrowie, jednak ze względu na zły stan murawy znów podjęto decyzję o rozegraniu spotkania na boisku bocznym ze sztuczną nawierzchnią.

W imieniu prezesa ZKS Olimpia Cezarego Kuleszy zapraszamy wszystkich na mecz:
Olimpia Zambrów – Sokół Ostróda
Boczne boisko ze sztuczną nawierzchnią w Zambrowie,
sobota, 24 marca, godzina 15:00

Bilety w cenie 10 zł (normalny) i 5 zł (emeryci i renciści) będą do nabycia w kasie, umiejscowionej w holu wejścia do hali sportowej Miejskiego Gimnazjum (od strony boiska ze sztuczną nawierzchnią). Wejście na obiekt możliwe będzie tylko od strony hali sportowej.

Uwaga! Kobiety i dzieci do lat 10 (pod opieką opiekuna) wstęp na mecz mają bezpłatny! Ponadto kibice, którzy zakupią bilety w cenie 10 zł, w przerwie meczu wezmą udział w losowaniu nagród.

Pozostałe pary drużyn, które rozegrają spotkania w ramach 20. kolejki I grupy III ligi:

  • Warta Sieradz – Widzew Łódź
  • Sokół Aleksandrów Łódzki – GKS Wikielec
  • Tur Bielsk Podlaski – Pelikan Łowicz
  • Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie – Polonia Warszawa
  • Ursus Warszawa – ŁKS 1926 Łomża
  • Huragan Morąg – Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • Legia II Warszawa – Victoria Sulejówek (w pierwotnym terminie odwołany z powodu powołań zawodników gospodarzy do reprezentacji narodowych)
  • MKS Ełk – Świt Nowy Dwór Mazowiecki