Fatalne wieści dla Olimpii. Poważne kontuzje Kuczałka i Jackiewicza

To bardzo zła wiadomość dla sztabu Olimpii. Zwycięstwo we wczorajszym wyjazdowym meczu z Victorią Sulejówek zostało okupione poważnymi kontuzjami dwóch ważnych piłkarzy naszego klubu – Michała Kuczałka i Kamila Jackiewicza. Niestety, dla obu jest to już koniec sezonu!

Michał Kuczałek we wczorajszym meczu z Victorią Sulejówek w 72. minucie z grymasem bólu na twarzy opuszczał boisko. Po ostrym wejściu rywala, wychowanek naszego klubu doznał urazu stawu kolanowego. Już wtedy przypuszczano, że uraz zawodnika może być poważny. Wstępna diagnoza – zerwanie więzadła krzyżowego przedniego. Już wiadomo, że Michał do końca obecnego sezonu nie pojawi się już na boisku.

To jednak nie koniec fatalnych wieści. Poważnej kontuzji nabawił się wczoraj również najskuteczniejszy gracz Olimpii Kamil Jackiewicz (zdobywca 8 goli w tym sezonie). W końcówce spotkania uskarżał się on na ból w lewej stopie. Jackiewicz od razu przeszedł badania, które wykazały, że jedna z kości została złamana.

Warto dodać, że problemy z lewą stopą nie są Kamilowi Jackiewiczowi obce – w marcu ubiegłego roku, gdy występował jeszcze w Finishparkiecie Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie, w meczu z Ursusem Warszawa po raz pierwszy nabawił się urazu. Po długiej rehabilitacji wrócił do gry, ale jak widać, kontuzja wciąż nie została w pełni wyleczona. Teraz będzie musiał przejść operację i pauzować do końca sezonu!

To fatalna informacja dla wszystkich sympatyków Olimpii, a przede wszystkim sztabu szkoleniowego, ponieważ drużyna zambrowskiego klubu straciła dwóch kluczowych piłkarzy, którzy w rundzie jesiennej i zimowych sparingach błyszczeli formą.

AKTUALIZACJA
Powyższy artykuł jest fikcją i został stworzony na potrzeby 1 kwietnia. Mamy nadzieję, że udało nam się co niektórych nabrać, a tym, którzy nie uwierzyli gratulujemy chłodnej głowy. Jednocześnie mamy nadzieję, że nikt z naszych czytelników nie poczuł się urażony tym nieszkodliwym żartem.