Świt kolejnym rywalem Olimpii. Zapraszamy na stadion miejski!

Olimpia Zambrów zagra u siebie ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Będzie to dwudzieste drugie spotkanie zambrowian w I grupie III ligi sezonu 2017/2018. Zapraszamy wszystkich kibiców.

Już w najbliższą sobotę, 7 kwietnia w Zambrowie odbędzie się mecz w ramach 22. kolejki I grupy III ligi piłki nożnej. Olimpia Zambrów przed własną publicznością (już nie na boisku bocznym, a na boisku głównym z naturalną nawierzchnią) podejmie Świt Nowy Dwór Mazowiecki. Początek meczu o godzinie 15:00.

Olimpia Zambrów po dwudziestu jeden kolejkach w III lidze ma 30 punktów na koncie, co daje jej obecnie 9. miejsce w tabeli. Podopieczni Wiesława Jancewicza do tej pory wygrali dziesięć spotkań i ponieśli jedenaście porażek. Bilans bramkowy „biało-niebieskich” to 33 bramki strzelone i 36 straconych.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki plasuje się obecnie na 11. miejscu w tabeli z 28 punktami na koncie. Najbliższy rywal Olimpii wygrał osiem spotkań, zanotował cztery remisy i osiem porażek. W dwudziestu dotychczas rozegranych meczach (Świt ma do rozegrania jedno zaległe spotkanie) strzelił 36 bramek i stracił ich 37.

Sobotni mecz będzie kolejnym spotkaniem rundy rewanżowej. Przypominamy, że w rundzie jesiennej obecnego sezonu piłkarze Olimpii Zambrów wygrali na wyjeździe ze Świtem 1:0. Wówczas w samej końcówce meczu bramkę na wagę 3 punktów zdobył nieobecny już w drużynie Olimpii Mateusz Butkiewicz.

W imieniu prezesa ZKS Olimpia Cezarego Kuleszy zapraszamy wszystkich na mecz:
Olimpia Zambrów – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Stadion Miejski w Zambrowie,
sobota, 7 kwietnia, godzina 15:00

Ceny biletów na mecz ze Świtem: 10 zł – normalny, 5 zł – ulgowy (emeryci/renciści).

Uwaga! Kobiety i dzieci do lat 10 (pod opieką opiekuna) wstęp na mecz mają bezpłatny! Ponadto kibice, którzy zakupią bilety w cenie 10 zł, w przerwie meczu wezmą udział w losowaniu nagród.

Warto dodać, że aktualnie zambrowski klub prowadzi także przedsprzedaż biletów na hitowy mecz z Widzewem Łódź, który odbędzie się w Zambrowie 21 kwietnia. Wejściówki na to spotkanie można nabywać w siedzibie klubu przy ul. Wyszyńskiego 8. Ze względu na zwiększenie kosztów organizacje tego meczu bilety kosztować będą:

 • bilet normalny – 20 złotych
 • bilet dla emerytów i rencistów – 10 złotych
 • kobiety i dzieci do lat 10 (pod opieką opiekuna) wstęp na mecz mają bezpłatny

Pozostałe pary drużyn, które rozegrają spotkania w ramach 22. kolejki I grupy III ligi:

 • Sokół Aleksandrów Łódzki – Pelikan Łowicz
 • GKS Wikielec – Polonia Warszawa
 • Tur Bielsk Podlaski – ŁKS 1926 Łomża
 • Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie – Lechia Tomaszów Mazowiecki
 • Ursus Warszawa – Sokół Ostróda
 • Huragan Morąg – Victoria Sulejówek
 • Legia II Warszawa – Warta Sieradz
 • MKS Ełk – Widzew Łódź