Kup bilet na Widzew Łódź w przedsprzedaży!!!

W poniedziałek, 9 kwietnia rusza przedsprzedaż biletów na najbliższy domowy mecz Olimpii, w którym nasza drużyna skonfrontuje się z prowadzonym przez byłego selekcjonera reprezentacji Polski w piłce nożnej Franciszka Smudę Widzewem Łódź. Wejściówki w cenie 10 i 20 złotych dostępne będą w biurze klubu przy ul. Wyszyńskiego 8.

Przedsprzedaż biletów na mecz ligowy z Widzewem Łódź rusza w poniedziałek, 9 kwietnia. Wejściówki będzie można nabywać od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 15:00 w biurze klubu.

Ze względu na zwiększenie kosztów organizacyjnych tego meczu bilety kosztować będą:

  • bilet normalny – 20 złotych
  • bilet dla emerytów i rencistów – 10 złotych

Warto dodać, że będzie to jedno z najciekawszych wydarzeń sportowych na terenie naszego miasta w ostatnim czasie. Mecz już teraz budzi duże zainteresowanie kibiców i sympatyków piłki nożnej. Bilety są w ograniczonej ilości, zatem warto nabyć je już teraz. Zespół z Łodzi to znana marka, która powoli się odradza. Na każde spotkanie na stadionie Widzewa przychodzi ponad 16 tys. kibiców, co jest rekordem frekwencji w rozgrywkach trzeciej ligi. Trenerem zespołu jest Franciszek Smuda – były selekcjoner reprezentacji Polski. Taki mecz i taką atmosferę piłkarską warto zobaczyć!

Hitowe starcie Olimpii z Widzewem rozpocznie się w sobotę, 21 kwietnia o godzinie 16:00. Apelujemy do kibiców, aby pojawili się pod bramą stadionu znacznie wcześniej, niż przed zwykłym spotkaniem ligowym. Radzimy też nie zwlekać z nabyciem biletów.