W środę gramy z Legią II Warszawa

Olimpia Zambrów zagra u siebie z Legią II Warszawa. Będzie to dwudzieste szóste spotkanie zambrowian w I grupie III ligi sezonu 2017/2018. Zapraszamy wszystkich kibiców.

W środę, 2 maja, między świętami państwowymi: 1 maja (zwanym Świętem Pracy) i 3 maja (Świętem Narodowym 3 Maja), Olimpia Zambrów zagra u siebie z sąsiadującymi w tabeli rezerwami Legii Warszawa. Początek meczu o godzinie 17:00.

Wiosną piłkarze z Warszawy spisują się odrobinę słabiej od zambrowian, gdyż uzyskali do tej pory dziesięć punktów. Olimpia ugrała zaś jedenaście oczek. Z pewnością warto zauważyć, że gracze ze stolicy wiosną nie wygrali na wyjeździe jeszcze żadnego spotkania (zdobyli zaledwie jeden punkt). Częściej punktowali do tej pory na własnym stadionie.

W miniony weekend legioniści przegrali u siebie z Sokołem Aleksandrów Łódzki 0:2, Olimpia zaś, po dramatycznym meczu, pokonała na wyjeździe MKS Ełk 4:3. W tabeli to ekipa z Warszawy jest jednak oczko wyżej niż Olimpia. Podopieczni Wiesława Jancewicza, po najbliższym meczu, mogą jednak przeskoczyć rezerwy Legii, gdyż tracą do nich jedynie dwa punkty. Warunkiem, aby to spełnić, jest zwycięstwo.

Zapraszamy wszystkich na mecz:
Olimpia Zambrów – Legia II Warszawa
Stadion Miejski w Zambrowie,
środa, 2 maja, godzina 17:00

Ceny biletów na mecz z Legią: 10 zł – normalny, 5 zł – ulgowy (emeryci/renciści).

Uwaga! Kobiety i dzieci do lat 10 (pod opieką opiekuna) wstęp na mecz mają bezpłatny! Ponadto kibice, którzy zakupią bilety w cenie 10 zł, w przerwie meczu wezmą udział w losowaniu nagród.