Napastnicy Olimpii zachwycają skutecznością

Żelazny duet tworzą od dłuższego czasu napastnicy Kamil Jackiewicz i Kamil Zalewski. Trener Wiesław Jancewicz im ufa, bo to oni stanowią o sile ofensywnej zespołu. Świadczą o tym statystyki – obaj w tym sezonie zaliczyli już po 14 trafień! Ich gole stanowią aż prawie 54% wszystkich bramek zdobytych w tym sezonie ligowym przez Olimpię.

35-letni Kamil Jackiewicz w barwach biało-niebieskich występuje od początku obecnego sezonu. W rundzie jesiennej to on, z sześcioma trafieniami, był najlepszym strzelcem Olimpii w rundzie jesiennej. Jeszcze lepsza okazuje się dla niego piłkarska wiosna w której dołożył kolejne osiem trafień.

Z kolei 26-letni Kamil Zalewski trafił do zambrowskiego klubu zimą z Sokoła Ostróda. Już wtedy miał na swoim koncie cztery gole zdobyte w rozgrywkach III ligi. Jak się okazuje, jego transfer był strzałem w dziesiątkę. W czternastu meczach ligowych Zalewski zdobył dla Olimpii już 10 bramek.

W I grupie III ligi więcej trafień zaliczyło tylko trzech zawodników. Są to: Wojciech Wocial (18 goli, Victoria Sulejówek), Tomasz Płonka (16 goli, Lechia Tomaszów Mazowiecki) i Kamil Żylski (16 goli, Sokół Aleksandrów Łódzki).