Przed nami finał Okręgowego Pucharu Polski!

W środowe popołudnie na stadionie w Bielsku Podlaskim zostanie rozegrany finał Okręgowego Pucharu Polski grupy podlaskiej. Pierwszy gwizdek zaplanowano na godzinę 17:00. W decydującej batalii nasza drużyna zmierzy się z miejscowym Turem.

Przypomnijmy, że Olimpia w półfinale (dopiero po rzutach karnych) wyrzuciła za burtę ŁKS 1926 Łomża, a ekipa z Bielska Podlaskiego – Ruch Wysokie Mazowieckie.

Tegoroczny finału Okręgowego Pucharu Polski zapowiada się ciekawie. Przedsmak tego wydarzenia mieliśmy bowiem w minioną sobotę w Zambrowie, gdzie drużyny Olimpii i Tura zmierzyły się w ramach 31. kolejki I grupy III ligi. Wówczas padło aż 9 goli! Ostatecznie, po emocjonującym spotkaniu, lepsi byli zambrowianie, którzy pokonali rywala 5:4.

Tur Bielsk Podlaski – Olimpia Zambrów
Stadion MOSiR w Bielsku Podlaskim
środa, 30 maja, godzina 17:00

Zwycięzca rozgrywek na szczeblu wojewódzkim ma zagwarantowany udział w rozgrywkach o Puchar Polski na szczeblu centralnym, który od przyszłego sezonu odbędzie się w nowej formule. Wygrani pucharów w każdym z województw przystąpią do rywalizacji na poziomie I rundy (25-27 września).