Orliki Olimpii w finale województwa podlaskiego!

Po rozegraniu pięciu zaciętych turniejów piłkarskich młodzi piłkarze Olimpii Zambrów, pod opieką trenerów Kamila Rosińskiego oraz Tomasza Stańczyka, wywalczyli awans do finału w kategorii Orlik Województwa Podlaskiego!

Choć poziom piłkarski był na wysokim poziomie, a droga do sukcesu wcale nie taka prosta, to młodzi piłkarze naszego klubu w dobrym stylu wywalczyli awans do finału.

Przez ostatnie dwa miesiące podopieczni trenerów Kamila Rosińskiego oraz Tomasza Stańczyka brali udział w rozgrywkach Wojewódzkiej Ligi Orlika Podlaskiego Związku Piłki Nożnej. Aby dojść do finału, musieli rozegrać pięć zaciętych turniejów piłkarskich. Każdy z nich na tak samo wysokim poziomie.

W grupie rozgrywkowej zambrowscy piłkarze zmierzyli się ze złotym medalistą rozgrywek kategorii ŻAK drużyną Talentu Białystok oraz z zespołem MŁKS Łomża, który zajął trzecie miejsce o Puchar Zbigniewa Bońka, a także z silnym, młodym zespołem Białostockiej Jagiellonii oraz walczącym z determinacją zespołem rezerw Olimpii II Zambrów.

Do ostatniego turnieju wszystkie zespoły miały szansę na zajęcie premiowanego miejsca na wejście do finału. W ostatecznym rozrachunku zespoły Olimpii Zambrów i Talentu Białystok weszły do finału Orlików Województwa Podlaskiego.

Dzięki ciężkiej pracy, zaangażowaniu i woli walki młodzi piłkarze Olimpii, pod opieką Kamila Rosińskiego oraz Tomasza Stańczyka, znaleźli się w elitarnej grupie 10 najlepszych zespołów na Podlasiu!

Turniej finałowy zostanie rozegrany 18 czerwca na stadionie miejskim w Białymstoku. Życzymy powodzenia!