Bez bramek w pierwszym sparingu

Nasi piłkarze zanotowali bezbramkowy remis w pierwszym przedsezonowym meczu kontrolnym. Rywalem były pierwszoligowe Wigry Suwałki.

Olimpia Zambrów dziś o godzinie 17:00 rozegrała pierwszy mecz okresu przygotowawczego do nowego sezonu 2018/2019. Biało-niebiescy na boisku w Olecku podejmowali pierwszoligowe Wigry Suwałki.

Ostatecznie mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Bliżej zwycięstwa byli co prawda zawodnicy z Suwałk, jednak w 62. minucie rzutu karnego dla Wigier nie wykorzystał Bartczak. Piłka po jego strzałem z 11 metrów odbiła się od słupka bramki strzeżonej przez Piotra Czaplińskiego. Warto dodać, że w dzisiejszym meczu w barwach Olimpii wystąpiło aż dziewięciu graczy testowanych.

Olimpia Zambrów – Wigry Suwałki 0:0

Skład Olimpii w I połowie: Czapliński, P. Jastrzębski, Porębski, Łupiński, Hryszko, Malinowski, M. Jastrzębski, Jackiewicz, Zalewski oraz 2graczy testowanych

Skład Olimpii w II połowie: Czapliński, Gryko, Porębski, Łupiński oraz 7 graczy testowanych

Kolejne dwa sparingi podopieczni Artura Woronieckiego rozegrają w najbliższą środę, 18 lipca. Tego dnia Olimpia najpierw zmierzy się w Sokółce ze Zniczem Biała Piska, a następnie w Mielniku z Podlasiem Biała Podlaska. Z pełnym planem sparingowym można zapoznać się TUTAJ.