OLIMPIA Zambrów remisuje bezbramkowo z VICTORIĄ Sulejówek

OLIMPIA Zambrów w 3. kolejce rozgrywek o mistrzostwo III ligi grupy 1 sezonu 2018/19 podjęła na swoim boisku zespół VICTORIA Sulejówek.

W niedzielne popołudnie drużyna Olimpii Zambrów pod wodzą Artura Woronieckiego wybiegła na boisko z myślą o wygranej. Pierwsza połowa, to groźne akcje ze strony zambrowskiej Olimpii, a strzały Kamila Jackiewicza i Mateusza Ostaszewskiego niestety nie znalazły miejsca w siatce piłkarzy z Sulejówka. Wyróżniający się Kamil Zalewski, mając chyba najlepszą sytuację bramkową pierwszej części spotkania niestety zmarnował ją.

Druga połowa to coraz śmielsza gra Victorii. Kibice drżeli po strzałach piłkarzy z Sulejówka. Jak twierdzy swojej bramki bronił Piotr Czapliński. Jego interwencje uchroniły zambrowski zespół przed utratą bramek. Bezbarwny mecz, martwa cisza na trybunach.

Zambrów naszym miastem, a Olimpia naszą drużyną. Może zespołowi potrzebny jest większy doping, niech chłopaki poczują i usłyszą, że jesteśmy z nimi. Dopingujmy drużynę w kolejnym meczu.

Olimpia Zambrów znajduje się obecnie na 8. miejscu w tabeli ligowej. Kolejne spotkanie, tym razem na wyjeździe, zambrowscy zawodnicy rozegrają z zespołem Legia II Warszawa w dniu 26 sierpnia o godz. 11:00.

W przerwie meczu nastąpiło nagrodzenie zawodników w kategorii Orlik rocznik 2007 i młodsi za udział w finale Podlaskiego Turnieju Piłki Nożnej. Wzięło w nim udział 12 najlepszych zespołów, które wywalczyły awans po podwójnych eliminacjach. Chłopcy z zambrowskiej Olimpii zostali srebrnymi medalistami. Na stronie Olimpii Zambrów można było na ten temat przeczytać w artykule „Orliki” Olimpii srebrnymi medalistami mistrzostw województwa podlaskiego!

OLIMPIA Zambrów – VICTORIA Sulejówek 0:0

OLIMPIA: Piotr Czapliński – Przemysław Jastrzębski, Emil Łupiński, Patryk Koncewicz, Michał Dawidowicz, Michał Hryszko (60’ Łukasz Gryko), Patryk Malinowski, Mateusz Ostaszewski, Wojciech Nasuto (63’ Mateusz Jastrzębski), Kamil Jackiewicz (77’ Mateusz Nikołajuk), Kamil Zalewski (89’ Mateusz Prolejko)

VICTORIA: Dominik Pusek – Maciej Mąka, Jan Dźwigała, Adrian Zawadka, Michał Mydlarz, Julian Świątek (60’ Nikodem Zawistowski), Sebastian Pindor, Rafał Parobczyk (66’ Eryk Agnyziak), Łukasz Krupnik (81’ Krzysztof Możdżonek), Szymon Klepacki, Wojciech Wocial (85’ Dawid Makuch)

żółte kartki: Kamil Jackiewicz, Łukasz Gryko – 2 (Olimpia) oraz Sebastian Pindor (Victoria)

czerwona kartka: Łukasz Gryko

Sędziowali: Patryk Adamczyk (główny) oraz Maciej Majewski i Jakub Jankowski (sędziowie asystenci) z Kolegium Sędziów PZPN