Niekoniecznie łatwy mecz

URSUS Warszawa to drużyna, z którą OLIMPIA Zambrów mierzyła się już wielokrotnie. W szóstej kolejce rozgrywek III ligi 1. grupy spotkają się zespoły, które po raz pierwszy o punkty grały w latach 90′ ubiegłego wieku, a ostatnio w ubiegłym sezonie.

W środę, 5 września br. o godz. 17:00 OLIMPIA Zambrów rozegra wyjazdowy mecz z URSUSEM Warszawa. Tej stołecznej drużynie w obecnym sezonie jeszcze nie udało się ani wygrać, ani też zremisować meczu. W ostatnim swoim spotkaniu na wyjeździe prowadziła z PELIKANEM Łowicz 1:0, by ostatecznie przegrać 1:2. W tym sezonie URSUS Warszawa przegrał z Sokołem Aleksandrów Łódzki 0:2 i BRONIĄ Radom 2:5 na wyjeździe. Także spotkania na własnym boisku zakończyły się przegraną warszawskiej drużyny. Mecz z RUCHEM Wysokie Mazowieckie zakończył się wynikiem 1:2 a z POLONIĄ Warszawa 2:3. URSUS Warszawa zajmuje obecnie ostatnie miejsce w tabeli i nie zdobył do tej pory żadnego punktu.

W ubiegłym sezonie warszawska drużyna spotkała się z OLIMPIĄ Zambrów dwukrotnie. W rundzie jesiennej nasza drużyna wygrała 1:0 na wyjeździe. Rewanżowe spotkanie w Zambrowie okazało się zwycięskie dla URSUSA, który pokonał OLIMPIĘ 3:1. Przed nadchodzącym spotkaniem warto dodać, że obie drużyny rozegrały ze sobą 14 spotkań, z czego zambrowska drużyna wygrała zaledwie dwa razy i dwa razy zremisowała (po jednym spotkaniu u siebie i na wyjeździe) – pozostałych dziesięć spotkań zakończyło się przegraną OLIMPII. Biorąc pod uwagę powyższą statystykę, może się okazać, że URSUS Warszawa będzie próbował zdobyć w meczu z OLIMPIĄ swoje pierwsze punkty w sezonie.

URSUS Warszawa – OLIMPIA Zambrów

5 września 2018 roku, godz. 17:00, ul. Sosnkowskiego 3, Warszawa

Pozostałe mecze 6. kolejki:

Legionovia Legionowo – Huragan Morąg 5 września, 17:00
MKS Ełk – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5 września, 17:00
Victoria Sulejówek – ŁKS 1926 Łomża 5 września, 19:00
Legia II Warszawa – Znicz Biała Piska 19 września, 17:00 – odwołany
Lechia Tomaszów Mazowiecki – Sokół Ostróda 5 września, 17:00
Unia Skierniewice – Pelikan Łowicz 5 września, 17:00
Sokół Aleksandrów Łódzki – Polonia Warszawa 5 września, 17:00
Ruch Wysokie Mazowieckie – Broń Radom 5 września, 17:00