OLIMPIA Zambrów powalczy o punkty przed własną publicznością

UNIA Skierniewice to kolejna drużyna, z którą OLIMPIA Zambrów zmierzy się przed własną publicznością. W siódmej kolejce rozgrywek III ligi 1. grupy spotkają się zespoły, które po raz pierwszy w historii zagrają ze sobą o punkty.

W sobotę, 8 września br. o godz. 16:00 OLIMPIA Zambrów rozegra mecz na Stadionie Miejskim w Zambrowie z drużyną, która obecnie znajduje się na 7. miejscu tabeli, czyli o jedno niżej niż drużyna zambrowska z tym samym dorobkiem punktowym. Statystyka rozegranych meczów obu drużyn jest jednak zupełnie inna, gdyż UNIA Skierniewice wygrała swoje trzy spotkania i trzy przegrała. Olimpia w tym czasie zaliczyła dwa wgrane mecze i cztery remisy, przy zaledwie jednej porażce. Na otwarcie sezonu UNIA na własnym boisku wygrała z LEGIONOVIĄ Legionowo 2:1. U siebie wygrała też z zespołem BROŃ Radom 2:0 i w ostatniej kolejce z PELIKANEM Łowicz 2:0. Przegrane mecze to spotkanie u siebie z SOKOŁEM Aleksandrów Łódzki 0:1, na wyjeździe z RUCHEM Wysokie Mazowieckie 0:1 i na wyjeździe z POLONIĄ Warszawa 0:1.

W ubiegłym sezonie UNIA Skierniewice awansowała do rozgrywek III ligi 1. grupy wygrywając grupę łódzką miażdżącą przewagą punktową. Druga w tabeli drużyna – Warta Działoszyn – miała o 19 punktów mniej od zwycięskiej UNII.

Sobotni mecz to okazja na rehabilitację zambrowskiej Olimpii, z pewnością piłkarze przystąpią do spotkania z dodatkową motywacją po pierwszym przegranym meczu w rundzie jesiennej. Czy też UNIA zremisuje pierwsze spotkanie w sezonie i dojdzie do podziału punktów?

Bilety w cenie 10 zł (normalny) i 5 zł (ulgowy) do nabycia bezpośrednio przy wejściu na stadion. Kobiety oraz dzieci do lat 10 (pod opieką rodzica/opiekuna) wstęp bezpłatny.

Bilety można nabyć w biurze klubu Olimpia w godzinach od 9:00 do 16:00.

OLIMPIA Zambrów – UNIA Skierniewice

Stadion Miejski w Zambrowie na ul. Prymasa Wyszyńskiego 8,

8 września 2018 r., godz. 16:00

Pozostałe spotkania 7. kolejki:

Broń Radom – Legionovia Legionowo, 9 września, 12:00
Polonia Warszawa – Ruch Wysokie Mazowieckie, 9 września, 18:00
Pelikan Łowicz – Sokół Aleksandrów Łódzki, 9 września, 11:15
Sokół Ostróda – Ursus Warszawa, 8 września, 18:00
Znicz Biała Piska – Lechia Tomaszów Mazowiecki, 8 września, 16:00
ŁKS 1926 Łomża – Legia II Warszawa, 26 września, 16:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Victoria Sulejówek, 9 września, 17:00
Huragan Morąg – MKS Ełk, 8 września, 14:00