OLIMPIA spotka się z MAGNATEM w 1/8 finału Okręgowego Pucharu Polski

Jutro, 3 października br., OLIMPIA Zambrów w 1/8 finału Okręgowego Pucharu Polski zmierzy się z drużyną Magnat Juchnowiec Kościelny.

Magnat Juchnowiec Kościelny to drużyna, która w bieżącym sezonie występuje w IV lidze w grupie podlaskiej. Po rozegraniu 8 spotkań plasuje się dopiero na 15. pozycji tabeli. Na swoim koncie ma zaledwie jedną wygraną, dwa remisy i pięć porażek. Ostatni mecz rozegrany z WISSĄ Szczuczyn zakończył się wysoką przegraną MAGNATA – 2:8. Do lidera tabeli – KS Wasilków traci 19. punktów.  W 1/16 finału Okręgowego Pucharu Polski Magnat Juchnowiec Kościelny zmierzył się na wyjeździe z drużyną UM Krynki i zwyciężył 8:0.

OLIMPIA Zambrów rozpoczęła rozgrywki w Okręgowym Pucharze Polski od 1/16. W meczu z MOSP Białystok dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Kamil Zalewski. Mecz zakończył się wygraną zambrowskiego zespołu 2:0.

Wszystkie mecze 1/8 finału Okręgowego Pucharu Polski zostały zaplanowane w jednym terminie, tj. w dniu 3 października br. Spotkanie zostanie rozegrane na Stadionie Gminnym w Juchnowcu Dolnym o godz. 18:00.

Pozostałe pary 1/8 finału Okręgowego Pucharu Polski 2018/19

BIEL SONAROL JEZIORKO – Warmia Grajewo
Krypnianka Krypno – Tur Bielsk Podlaski
Puszcza Hajnówka – Cresovia Siemiatycze
SOKÓŁ 1946 SOKÓŁKA – KS Wasilków
UKS Konar Kora Korycin – Wigry II Suwałki
KS Michałowo – RUCH WYSOKIE M.
Wissa Szczuczyn – ŁKS 1926 Łomża