Informacja Zarządu ZKS „Olimpia” skierowana do kibiców

Zapraszamy do lektury informacji przekazanej do publikacji przez Zarząd Zambrowskiego Klubu Sportowego „Olimpia”.

„Drodzy kibice sobotni derbowy piękny sukces Olimpii Zambrów już dzisiaj to historia. Dziękujemy za emocje i bardzo miłe zakończenie rundy jesiennej, chociaż żeby nie było za słodko nie było aż tak pięknie. Mamy nadzieję, że wiosna dla naszej drużyny będzie zdecydowanie lepsza, a wyniki pozwolą na więcej optymizmu.

Jeżeli jeszcze tej jesieni macie chęć zobaczyć naszą drużynę w akcji i grze zapraszamy już w środę na boisko boczne z sztuczną murawą w Zambrowie na mecz sparingowy jaki zostanie rozegrany pomiędzy Olimpia Zambrów & Sparta Szepietowo początek meczu o godzinie 18:00. To najprawdopodobniej będzie ostatni mecz w tym roku Olimpii Zambrów.

Przed nami przerwa w rozgrywkach testy, mecze sparingowe, przygotowania zespołu do rundy wiosennej. Jako Zarząd klubu będziemy dążyć do poprawy tego czego nie udało się osiągnąć w mijającej rundzie jesiennej sezonu 2018/2019r.

Plany wobec klubu i jego działalności są bardzo ambitne jeszcze wiele spraw jest do rozwikłania i realizacji.

Runda jesienna pokazała nam, że jeszcze dużo pracy przed nami jako zarządu i klubu.Mamy nadzieję, że nasze plany uda nam się zrealizować, a Państwu nasze działania uprzyjemnią obserwacje klubu jak i zbliżą kibiców do siebie i klubu.

Zdajemy sobie sprawę, że zastanawiacie się odnośnie posady nowego trenera drużyny seniorskiej możemy już dzisiaj powiedzieć, że został wybrany i zgodził się na współpracę więcej informacji w tej kwestii przekażemy już niebawem.

W połowie grudnia jest przewidziana konferencja prasowa z udziałem mediów kibiców wszystkich zainteresowanych. Konferencja będzie miała na celu podsumowanie rundy jesiennej jak również przedstawienie naszych obranych celów na rundę wiosenną. Przedstawimy oficjalnie trenera i poinformujemy Państwa co dalej będzie się działo z klubem i jego otoczeniem. Staramy się bieżąco informować o wszystkich nowinkach, ale to nie koniec będzie kilka niespodzianek w kilku kierunkach rozwoju. Ale o tym wszystkim poinformujemy na konferencji. Wszystkie terminy zostaną oficjalnie przedstawione Państwu w najbliższym czasie. Będziemy jako zarząd dalej się starać i dążyć do Państwa zadowolenia i oczekiwań. Prosimy tylko o jedno cierpliwość i wyrozumiałość bo nie wszystko tak łatwo i szybko przychodzi, a my naprawdę o tym wiemy.

Chcemy jeszcze przekazać gratulacje i wyrazy uznania dla naszych wspaniałych kibiców z młyna którzy robią bardzo fajną atmosferę swoim dopingiem na stadionie. Mamy nadzieję, że ta grupa kibiców będzie stale rosła i wciągnie resztę publiczności do wspólnego kibicowania Olimpii Zambrów.

Jeszcze raz Wszystkim Kibicom, działaczom, ochronie, pracownikom klubu, trenerom, piłkarzom, przyjaciołom klubu DZIĘKUJEMY ZA JESIEŃ PIŁKARSKĄ W ZAMBROWIE I PROSIMY O WIĘCEJ I WIĘCEJ I WIĘCEJ
KOCHANI SZACUUUUN
ZARZĄD KLUBU W SKŁADZIE:

Cezary Kulesza, Ireneusz Bieliński, Andrzej Dąbrowski, Bogdan Lutostański, Kazimierz Lubowicki.”