Kolejny sukces młodzików

Młodzi piłkarze Olimpii Zambrów zanotowali kolejny bardzo dobry występ w turnieju piłkarskim. Tym razem triumfowali w turnieju Ostrovia Cup.

W ostatnią niedzielę, 16 grudnia 2018 roku, piłkarze Kamila Rosińskiego i Tomasza Stańczyka rozegrali turniej młodzieżowy w piłkę nożną na hali sportowej w Ostrowi Mazowieckiej. W turnieju udział wzięło 8 drużyn piłkarskich. Zespoły podzielone zostały na dwie grupy eliminacyjne a każdy mecz trwał 12 minut. Piłkarze zambrowskiej Olimpii zmierzyli się w grupie z zespołami Kosovia Kosów Lacki , KS Ostrovia II oraz z bardzo dobrą drużyną dziewcząt z KS Ostrovia U-14.

Zawodnicy Olimpii po dwóch zwycięstwach i remisie zajęli pierwsze miejsce w grupie i zgodnie z regulaminem turnieju w meczu półfinałowym zmierzyli się z zespołem UKS Ostrów Mazowiecka. Mecz zakończył się zwycięstwem zambrowskich piłkarzy, którzy pokonali rywala 3:1 i tym samym wywalczyli awans do finału turnieju.

Ostatni mecz okazał się bardzo emocjonujący. Chłopcy spotkali się w nim z gospodarzem turnieju KS Ostrovia. Mecz zakończył się wynikiem 2:1 i zwycięstwem młodych zawodników Olimpii Zambrów.

Warto podkreślić, że po bardzo dobrej grze zambrowskiego zespołu organizatorzy wybrali spośród zawodników Olimpii:

– najlepszego bramkarza turnieju – Patryk Wiśniewski oraz

– króla strzelców – Igor Lutostański – na jego konto zaliczono 7 bramek.

Olimpia wystąpiła w niedzielnym turnieju w następującym składzie:

1. Patryk Wiśniewski
2. Hubert Radwański
3. Maciej Dmochowski
4. Wiktor Balik
5. Igor Lutostański
6. Piotr Stańczyk
7. Kacper Dybowski
8. Miłosz Dybowski
9. Kacper Jasionek
10. Alan Iwanowski
11. Wiktor Dudaryk
12. Filip Stypułkowski
13. Norbert Borecki