Podziękowania

Szanowni Państwo, Kibice pasjonaci piłki i miłośnicy ZKS Olimpia Zambrów. Zarząd, działacze i pracownicy klubu Dziękują za wsparcie, obecność w sezonie 2018/2019 chcemy Wam wszystkim podziękować i życzyć spokojnych wakacji i urlopów. MY do działalności wracamy bardzo szybko bo już na początku lipca ale taka nasza rola. Chcemy Wam wszystkim cały czas zapewniać emocje związane z rozgrywkami III Ligi dlatego okres przygotowawczy będzie dla nas pracowity. Dziękujemy trenerowi Tomasz Kulhawik, kierownik druzyny Zbigniew Stańczyk, trener bramkarzy Andrzej Bart, masażysta Jarosław Sienicki zawodnikom i całemu sztabowi drużyny za wysiłek pracę oraz optymizm w tym co robią. Wiosna w wykonaniu Olimpii Zambrów była naprawdę dobra i oby tylko tak się działo w przyszłym sezonie 2019/2020 zapewne kilku zawodników nie zobaczymy już w naszych barwach zmiany jak wszędzie, ale mamy nadzieję że następcy będą również jakością która doda wartości naszej drużynie.

Ten sezon był niezwykle trudny, ale daliśmy radę. Kończąc pomimo porażki w ostatnim meczu na 7 miejscu w tabeli. Pamiętajcie jesteśmy trzecią siłą Podlasia a chcemy być wyżej jak nie masz planów na jutro to dzisiaj Ciebie wyprzedza i zostajesz w tyle. W tym sezonie dużo się działo gruntowną zmiana Zarządu nowe projekty, nowe czyli lepsze. Wszystko powoli się dociera co może wróżyć dobrą przyszłość. Nowi sponsorzy którzy w tym sezonie dołączyli i wspomagają klub, sponsorzy którzy od lat są z nami i jesteśmy za to wdzięczni. Dla wszystkich informacja jest jeszcze jedna, że trener Tomasz Kulhawik zostaje z nami na kolejny pełny sezon i nie jest to tak jak kiedyś ktoś w wywiadzie powiedział że Zarząd Olimpii Zambrów kręci się na rondzie. Zarząd klubu wie gdzie ma iść i jaką drogą.

Jeszcze raz dzięki wielkie za emocje, obecność i wiarę oraz wsparcie.

Dziękujemy władzom miasta Zambrów za pomoc, wsparcie i obecność oraz liczymy na to że będziecie z nami w przyszłości tej najbliższej jak również tej dalszej.

JESZCZE RAZ DZIĘKUJEMY ZARZĄD KLUBU ZKS OLIMPIA ZAMBRÓW (w składzie)

Cezary Kulesza, Ireneusz Bieliński, Andrzej Dąbrowski, Bogdan Lutostański, Kazimierz Lubowicki i nie odstępujący nas ani na krok kierownik drużyny Zbigniew Stańczyk.

Tak więc chwila przerwy i wracamy niebawem z kolejnymi nowościami na przyszły sezon.
PAAAA
(pisownia oryginalna)