Terminarz III ligi na sezon 2019/2020 – runda jesienna

Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej ustalił roboczy terminarz spotkań III ligi, grupy 1 na sezon 2019/20.

Daty i godziny rozpoczęcia meczów mogą ulec zmianie, gdy kluby dojdą do porozumienia w sprawie terminu spotkania.

Kolejka 1 w dniach 03/04-08-2019

POLONIA WARSZAWA S.A. – UNIA SKIERNIEWICE SP. Z.O.O.
KS Ursus W-wa – RKP 1926 Broń Radom
RKS Radomsko – Legia II Warszawa S.A.
MKS Kaczkan Huragan Morąg – OKS Sokół Ostróda
MMKS Concordia Elbląg – Lechia Tomaszów
KS Wasilków – PELIKAN Łowicz
Olimpia Zambrów – MKS Świt Nowy Dwór Maz.
GKS Pogoń Grodzisk Maz. – Sokół Aleksandrów
MLKS Znicz Biała Piska – RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE

Kolejka 2 w dniach 10/11-08-2019

UNIA SKIERNIEWICE SP. Z.O.O. – RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE
Sokół Aleksandrów – MLKS Znicz Biała Piska
MKS Świt Nowy Dwór Maz. – GKS Pogoń Grodzisk Maz.
PELIKAN Łowicz – Olimpia Zambrów
MMKS Concordia Elbląg – KS Wasilków
OKS Sokół Ostróda – Lechia Tomaszów
RKS Radomsko – MKS Kaczkan Huragan Morąg
RKP 1926 Broń Radom – Legia II Warszawa S.A.
POLONIA WARSZAWA S.A. – KS Ursus W-wa

Kolejka 3 w dniu 14-08-2019

KS Ursus W-wa – UNIA SKIERNIEWICE SP. Z.O.O.
Legia II Warszawa S.A. – POLONIA WARSZAWA S.A.
MKS Kaczkan Huragan Morąg – RKP 1926 Broń Radom
Lechia Tomaszów – RKS Radomsko
KS Wasilków – OKS Sokół Ostróda
Olimpia Zambrów – MMKS Concordia Elbląg
GKS Pogoń Grodzisk Maz. – PELIKAN Łowicz
MLKS Znicz Biała Piska – MKS Świt Nowy Dwór Maz.
RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE – Sokół Aleksandrów

Kolejka 4 w dniach 17/18-08-2019

UNIA SKIERNIEWICE SP. Z.O.O. – Sokół Aleksandrów
MKS Świt Nowy Dwór Maz. – RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE
PELIKAN Łowicz – MLKS Znicz Biała Piska
MMKS Concordia Elbląg – GKS Pogoń Grodzisk Maz.
OKS Sokół Ostróda – Olimpia Zambrów
RKS Radomsko – KS Wasilków
RKP 1926 Broń Radom – Lechia Tomaszów
POLONIA WARSZAWA S.A. – MKS Kaczkan Huragan Morąg
KS Ursus W-wa – Legia II Warszawa S.A.

Kolejka 5 w dniach 24/25-08-2019

Legia II Warszawa S.A. – UNIA SKIERNIEWICE SP. Z.O.O.
MKS Kaczkan Huragan Morąg – KS Ursus W-wa
Lechia Tomaszów – POLONIA WARSZAWA S.A.
KS Wasilków – RKP 1926 Broń Radom
Olimpia Zambrów – RKS Radomsko
GKS Pogoń Grodzisk Maz. – OKS Sokół Ostróda
MLKS Znicz Biała Piska – MMKS Concordia Elbląg
RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE – PELIKAN Łowicz
Sokół Aleksandrów – MKS Świt Nowy Dwór Maz.

Kolejka 6 w dniach 31-08-2019/01-09-2019

UNIA SKIERNIEWICE SP. Z.O.O. – MKS Świt Nowy Dwór Maz.
PELIKAN Łowicz – Sokół Aleksandrów
MMKS Concordia Elbląg – RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE
OKS Sokół Ostróda – MLKS Znicz Biała Piska
RKS Radomsko – GKS Pogoń Grodzisk Maz.
RKP 1926 Broń Radom – Olimpia Zambrów
POLONIA WARSZAWA S.A. – KS Wasilków
KS Ursus W-wa – Lechia Tomaszów
Legia II Warszawa S.A. – MKS Kaczkan Huragan Morąg

Kolejka 7 w dniach 07/08-09-2019

MKS Kaczkan Huragan Morąg – UNIA SKIERNIEWICE SP. Z.O.O.
Lechia Tomaszów – Legia II Warszawa S.A.
KS Wasilków – KS Ursus W-wa
Olimpia Zambrów – POLONIA WARSZAWA S.A.
GKS Pogoń Grodzisk Maz. – RKP 1926 Broń Radom
MLKS Znicz Biała Piska – RKS Radomsko
RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE – OKS Sokół Ostróda
Sokół Aleksandrów – MMKS Concordia Elbląg
MKS Świt Nowy Dwór Maz. – PELIKAN Łowicz

Kolejka 8 w dniach 14/15-09-2019

UNIA SKIERNIEWICE SP. Z.O.O. – PELIKAN Łowicz
MMKS Concordia Elbląg – MKS Świt Nowy Dwór Maz.
OKS Sokół Ostróda – Sokół Aleksandrów
RKS Radomsko – RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE
RKP 1926 Broń Radom – MLKS Znicz Biała Piska
POLONIA WARSZAWA S.A. – GKS Pogoń Grodzisk Maz.
KS Ursus W-wa – Olimpia Zambrów
Legia II Warszawa S.A. – KS Wasilków
MKS Kaczkan Huragan Morąg – Lechia Tomaszów

Kolejka 9 w dniach 21/22-09-2019

Lechia Tomaszów – UNIA SKIERNIEWICE SP. Z.O.O.
KS Wasilków – MKS Kaczkan Huragan Morąg
Olimpia Zambrów – Legia II Warszawa S.A.
GKS Pogoń Grodzisk Maz. – KS Ursus W-wa
MLKS Znicz Biała Piska – POLONIA WARSZAWA S.A.
RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE – RKP 1926 Broń Radom
Sokół Aleksandrów – RKS Radomsko
MKS Świt Nowy Dwór Maz. – OKS Sokół Ostróda
PELIKAN Łowicz – MMKS Concordia Elbląg

Kolejka 10 w dniach 28/29-09-2019

UNIA SKIERNIEWICE SP. Z.O.O. – MMKS Concordia Elbląg
OKS Sokół Ostróda – PELIKAN Łowicz
RKS Radomsko – MKS Świt Nowy Dwór Maz.
RKP 1926 Broń Radom – Sokół Aleksandrów
POLONIA WARSZAWA S.A. – RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE
KS Ursus W-wa – MLKS Znicz Biała Piska
Legia II Warszawa S.A. – GKS Pogoń Grodzisk Maz.
MKS Kaczkan Huragan Morąg – Olimpia Zambrów
Lechia Tomaszów – KS Wasilków

Kolejka 11 w dniach 05/06-10-2019

KS Wasilków – UNIA SKIERNIEWICE SP. Z.O.O.
Olimpia Zambrów – Lechia Tomaszów
GKS Pogoń Grodzisk Maz. – MKS Kaczkan Huragan Morąg
MLKS Znicz Biała Piska – Legia II Warszawa S.A.
RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE – KS Ursus W-wa
Sokół Aleksandrów – POLONIA WARSZAWA S.A.
MKS Świt Nowy Dwór Maz. – RKP 1926 Broń Radom
PELIKAN Łowicz – RKS Radomsko
MMKS Concordia Elbląg – OKS Sokół Ostróda

Kolejka 12 w dniach 12/13-10-2019

UNIA SKIERNIEWICE SP. Z.O.O. – OKS Sokół Ostróda
RKS Radomsko – MMKS Concordia Elbląg
RKP 1926 Broń Radom – PELIKAN Łowicz
POLONIA WARSZAWA S.A. – MKS Świt Nowy Dwór Maz.
KS Ursus W-wa – Sokół Aleksandrów
Legia II Warszawa S.A. – RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE
MKS Kaczkan Huragan Morąg – MLKS Znicz Biała Piska
Lechia Tomaszów – GKS Pogoń Grodzisk Maz.
KS Wasilków – Olimpia Zambrów

Kolejka 13 w dniach 19/20-10-2019

Olimpia Zambrów – UNIA SKIERNIEWICE SP. Z.O.O.
GKS Pogoń Grodzisk Maz. – KS Wasilków
MLKS Znicz Biała Piska – Lechia Tomaszów
RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE – MKS Kaczkan Huragan Morąg
Sokół Aleksandrów – Legia II Warszawa S.A.
MKS Świt Nowy Dwór Maz. – KS Ursus W-wa
PELIKAN Łowicz – POLONIA WARSZAWA S.A.
MMKS Concordia Elbląg – RKP 1926 Broń Radom
OKS Sokół Ostróda – RKS Radomsko

Kolejka 14 w dniach 26/27-10-2019

UNIA SKIERNIEWICE SP. Z.O.O. – RKS Radomsko
RKP 1926 Broń Radom – OKS Sokół Ostróda
POLONIA WARSZAWA S.A. – MMKS Concordia Elbląg
KS Ursus W-wa – PELIKAN Łowicz
Legia II Warszawa S.A. – MKS Świt Nowy Dwór Maz.
MKS Kaczkan Huragan Morąg – Sokół Aleksandrów
Lechia Tomaszów – RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE
KS Wasilków – MLKS Znicz Biała Piska
Olimpia Zambrów – GKS Pogoń Grodzisk Maz.

Kolejka 15 w dniach 02/03-11-2019

GKS Pogoń Grodzisk Maz. – UNIA SKIERNIEWICE SP. Z.O.O.
MLKS Znicz Biała Piska – Olimpia Zambrów
RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE – KS Wasilków
Sokół Aleksandrów – Lechia Tomaszów
MKS Świt Nowy Dwór Maz. – MKS Kaczkan Huragan Morąg
PELIKAN Łowicz – Legia II Warszawa S.A.
MMKS Concordia Elbląg – KS Ursus W-wa
OKS Sokół Ostróda – POLONIA WARSZAWA S.A.
RKS Radomsko – RKP 1926 Broń Radom

Kolejka 16 w dniach 09/10-11-2019

UNIA SKIERNIEWICE SP. Z.O.O. – RKP 1926 Broń Radom
POLONIA WARSZAWA S.A. – RKS Radomsko
KS Ursus W-wa – OKS Sokół Ostróda
Legia II Warszawa S.A. – MMKS Concordia Elbląg
MKS Kaczkan Huragan Morąg – PELIKAN Łowicz
Lechia Tomaszów – MKS Świt Nowy Dwór Maz.
KS Wasilków – Sokół Aleksandrów
Olimpia Zambrów – RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE
GKS Pogoń Grodzisk Maz. – MLKS Znicz Biała Piska

Kolejka 17 w dniach 16/17-11-2019

MLKS Znicz Biała Piska – UNIA SKIERNIEWICE SP. Z.O.O.
RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE – GKS Pogoń Grodzisk Maz.
Sokół Aleksandrów – Olimpia Zambrów
MKS Świt Nowy Dwór Maz. – KS Wasilków
PELIKAN Łowicz – Lechia Tomaszów
MMKS Concordia Elbląg – MKS Kaczkan Huragan Morąg
OKS Sokół Ostróda – Legia II Warszawa S.A.
RKS Radomsko – KS Ursus W-wa
RKP 1926 Broń Radom – POLONIA WARSZAWA S.A.