Terminarz rozgrywek ligi: A1 JUNIOR – sezon 2019/20

Terminarz rozgrywek ligi: A1 JUNIOR

RUNDA I

Kolejka 1 w dniach 31-08-2019/01-09-2019

1 Wissa Szczuczyn – pauzuje w kolejce
2 WIGRY SUWAŁKI S.A. – Hetman Białystok
3 RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE – KS Wasilków
4 Olimpia Zambrów – MŁKS ŁOMŻA
5 MOSP Białystok – MOSiR Grajewo

Kolejka 2 w dniach 07-09-2019/08-09-2019

6 MOSiR Grajewo – pauzuje w kolejce
7 MŁKS ŁOMŻA – MOSP Białystok
8 KS Wasilków – Olimpia Zambrów
9 Hetman Białystok – RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE
10 Wissa Szczuczyn – WIGRY SUWAŁKI S.A.

Kolejka 3 w dniach 14-09-2019/15-09-2019

11 WIGRY SUWAŁKI S.A. – pauzuje w kolejce
12 RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE – Wissa Szczuczyn
13 Olimpia Zambrów – Hetman Białystok
14 MOSP Białystok – KS Wasilków
15 MOSiR Grajewo – MŁKS ŁOMŻA

Kolejka 4 w dniach 21-09-2019/22-09-2019

16 MŁKS ŁOMŻA – pauzuje w kolejce
17 KS Wasilków – MOSiR Grajewo
18 Hetman Białystok – MOSP Białystok
19 Wissa Szczuczyn – Olimpia Zambrów
20 WIGRY SUWAŁKI S.A. – RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE

Kolejka 5 w dniach 28-09-2019/29-09-2019

21 RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE – pauzuje w kolejce
22 Olimpia Zambrów – WIGRY SUWAŁKI S.A.
23 MOSP Białystok – Wissa Szczuczyn
24 MOSiR Grajewo – Hetman Białystok
25 MŁKS ŁOMŻA – KS Wasilków

Kolejka 6 w dniach 05-10-2019/06-10-2019

26 KS Wasilków – pauzuje w kolejce
27 Hetman Białystok – MŁKS ŁOMŻA
28 Wissa Szczuczyn – MOSiR Grajewo
29 WIGRY SUWAŁKI S.A. – MOSP Białystok
30 RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE – Olimpia Zambrów

Kolejka 7 w dniach 12-10-2019/13-10-2019

31 Olimpia Zambrów – pauzuje w kolejce
32 MOSP Białystok – RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE
33 MOSiR Grajewo – WIGRY SUWAŁKI S.A.
34 MŁKS ŁOMŻA – Wissa Szczuczyn
35 KS Wasilków – Hetman Białystok

Kolejka 8 w dniach 19-10-2019/20-10-2019

36 Hetman Białystok – pauzuje w kolejce
37 Wissa Szczuczyn – KS Wasilków
38 WIGRY SUWAŁKI S.A. – MŁKS ŁOMŻA
39 RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE – MOSiR Grajewo
40 Olimpia Zambrów – MOSP Białystok

Kolejka 9 w dniach 26-10-2019/27-10-2019

41 MOSP Białystok – pauzuje w kolejce
42 MOSiR Grajewo – Olimpia Zambrów
43 MŁKS ŁOMŻA – RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE
44 KS Wasilków – WIGRY SUWAŁKI S.A.
45 Hetman Białystok – Wissa Szczuczyn