Olimpia Zambrów podejmie beniaminka

Jutro, 14 sierpnia br. o godz. 17:00, OLIMPIA Zambrów podejmie zespół beniaminka III ligi grupy I – CONCORDIĘ Elbląg.

Rywalizacja obu drużyn, w meczach mistrzowskich trwa od wielu lat – zespoły spotkają się w siódmym sezonie rozgrywkowym. Co ciekawe, w dotychczasowych meczach OLIMPIA Zambrów nie uległa piłkarzom z Elbląga. Najwyższy wynik padł w sezonie 2013/14, kiedy zambrowska drużyna wygrała 5:1 w ramach rozgrywek II ligi. Na listę strzelców wpisali się wówczas Kamil Zapolnik (dwie), Michał Poduch (dwie) i Michał Hryszko. W 12 meczach mistrzowskich OLIMPIA wygrała 8 spotkań a 4 zakończyły się remisem. Ostatni mecz obu drużyn miał miejsce w kwietniu 2015 roku, kiedy to OLIMPIA wygrała 2:0.

CONCORDIA Elbląg awansowała z forBET IV ligi, grupy warmińsko-mazurska, gdzie w ubiegłym sezonie zajęła pierwsze miejsce w tabeli z dorobkiem 83 punkty w 30 meczach. Druga drużyna,  Motor Lubawa, miał niemal 17 punktów mniej.

Bilety w cenie 10 zł (normalny) i 5 zł (ulgowy) do nabycia bezpośrednio przy wejściu na stadion. Kobiety oraz dzieci do lat 10 (pod opieką rodzica/opiekuna) wstęp bezpłatny. Dziś bilety można nabyć również w biurze klubu Olimpia w godzinach od 9:00 do 16:00

OLIMPIA Zambrów – CONCORDIA Elbląg

Stadion Miejski w Zambrowie, 14 sierpnia 2019 r., godz. 17:00