Dzisiaj zaległy mecz z BRONIĄ Radom

Dzisiaj, 9 października br. o godz. 18:00, OLIMPIA Zambrów rozegra zaległe wyjazdowe spotkanie 6. kolejki z BRONIĄ Radom. Pierwotnie spotkanie miało odbyć się w dniu 23 października, jednak na prośbę OLIMPII Zambrów data jego rozegrania została zmieniona.

W ubiegłym sezonie BROŃ Radom uplasowała się na 11. miejscu w tabeli III ligi grupy I zdobywając 43 punkty, czyli 9 mniej od zambrowskiej drużyny. Na swoim koncie miała wówczas 12 zwycięstw, 7 remisów i 15 porażek. W bezpośrednich spotkaniach w obu meczach, zarówno w rundzie jesiennej jak i wiosennej mecze zakończyły się remisami. W pierwszej rundzie OLIMPIA na wyjeździe zremisowała 4:4, a w meczu rewanżowym przed własną publicznością padł wynik 1:1.

W bieżącym sezonie nasi rywale zdobyli do tej pory 14 pkt., czyli o 2 więcej niż OLIMPIA. Na swoim koncie mają 4 zwycięstwa, 2 remisy i 4 porażki.

Ursus Warszawa 3-1 Broń Radom
Broń Radom 0-2 Legia II Warszawa
Huragan Morąg 1-1 Broń Radom
Broń Radom 2-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki
KS Wasilków 0-1 Broń Radom
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0-2 Broń Radom
Znicz Biała Piska 3-2 Broń Radom
Ruch Wysokie Mazowieckie 1-4 Broń Radom
Broń Radom 0-0 Sokół Aleksandrów Łódzki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2-0 Broń Radom

Warto dodać, że OLIMPIĘ Zambrów w tym tygodniu czeka kolejny mecz wyjazdowy. 12 października br. o godz. 15:00 zmierzą się z drużyną KS Wasilków.