Remis w sparingu z Orlętami Radzyń Podlaski

W dzisiejszym sparingu Olimpia Zambrów zremisowała z Orlętami Radzyń Podlaski 1:1 (1:0).

Bramkę dla Olimpii strzelił Kamil Zalewski w 23. minucie. Goście wyrównali w 76. minucie z rzutu karnego. Strzelcem bramki był Karol Kalita.

OLIMPIA Zambrów – ORLĘTA Radzyń Podlaski 1:1 (1:0)

Bramki: Kamil Zalewski (23′) – Karol Kalita (76′ k)

Sędziowie: Janusz Brokowski (gł.), Jacek Cekało i Dariusz Leśniewski (astyst.)

Skład Olimpii: zawodnik testowany (46′ Piotr Czapliński) – Bartosz Gołaszewski (46′ Łukasz Grzybowski, Adam Radecki (84′ Adam Wyszomierski), Marek Wasiluk (64′ Emil Łupiński), zaw. testowany (64′ Mateusz Jastrzębski), Przemysław Jastrzębski (46′ Mikołaj Napora), Marcin Paczkowski (75′ Michał Steć), Michał Steć (46′ Michał Dawidowicz), Dominik Wasiak, Kamil Zalewski (64′ Patryk Koncewicz), Rafał Kalinowski.

Trener: Tomasz Kulhawik

Aktualny plan meczów sparingowych OLIMPII Zambrów na okres przerwy zimowej przed rozpoczęciem rundy wiosennej sezonu 2019/20.

8 luty 2020 roku – godz. 12:00 WARMIA Grajewo, mecz w Zambrowie