Wzmocnienia Olimpii przed meczem pucharowym

Kadrę seniorskiej drużyny Olimpii Zambrów z pewnością zasilą Bartosz Ciborowski, Mateusz Maliszewski i Dawid Pietkiewicz.

Bartosz Ciborowski (obrońca) to wychowanek Jagiellonii Białystok, który ostatnio grał w drużynie Orlęta Radzyń Podlaski. Mateusz Maliszewski (obrońca) to także wychowanek białostockiej drużyny, który w poprzednim sezonie grał w Zniczu Biała Piska. Ostatnim zawodnikiem, który wzmocni drużynę Olimpii Zambrów jest wychowanek Warmii Olsztyn Dawid Pietkiewicz (pomocnik), który w poprzednim sezonie grał w drużynie Sokoła Ostróda.

Dyrektor Klubu Zbigniew Stańczyk poinformował na wczorajszym Walnym Zebraniu Sprawozdawczym o odejściu z kadry następujących zawodników: Łukasz Grzybowski przechodzi Ruchu Wysokie Mazowieckie, Kacper Smoleń wraca do drużyny Podhale Nowy Targ, Bartosz Przybysz wypożyczony z Lecha Poznań nie przedłużono umowy a Marek Wasiluk zakończył karierę.

Zarząd Klubu prowadzi obecnie rozmowy związane z pozyskaniem nowych zawodników.

Pełna kadra będzie znana z pewnością przed zbliżającym się meczem Pucharu Polski 2019/20 (grupa: Podlaski ZPN). Mecz w ramach 1/4 finału zostanie rozegrany w Grajewie z Wissą Szczuczyn w dniu 17 lipca 2020 roku.