Wypowiedź pomeczowa trenera Olimpii Zambrów – niezwykle ważne oświadczenie trenera

Zapraszamy do obejrzenia wypowiedzi pomeczowej trenera Olimpii Zambrów. Spotkanie zakończyło się przegraną zambrowskiej drużyny 1:3.

W wypowiedzi trener Tomasz Kulhawik poinformował o niezwykle ważnej decyzji dla całego zespołu Olimpii Zambrów, jak również dla kibiców:

– Pokazując jak bardzo zależy mi na tym zespole i na tych chłopcach podjąłem decyzję dzisiaj, żeby zrezygnować z dalszej pracy z prowadzenia zespołu. Jest to dla mnie trudna decyzja, ciężka, ale uważam, że Ci chłopcy, nie zasługują na miejsce w którym są i warto dać im bodziec świeżego powietrza, nowej myśli, wierzę, że trener który tu przyjdzie za „dotknięciem czarodziejskiej różdżki” zmieni sytuację w zespole, zespół zostanie na pewno nieźle przygotowany, może będzie miał trochę więcej szczęścia niż ja. Ja z tego miejsca chciałbym podziękować osobom współpracującym: Zbyszkowi Stańczykowi, wszystkim osobom zainteresowanym klubem, żyjącym Olimpią, chciałbym podziękować, przede wszystkim moim zawodnikom, bo dzięki nim stałem się napewno lepszym trenerem, przychodząc dwa lata temu, nie miałem takiej wiedzy i nie miałem takich umiejętności, jakie posiadam dzisiaj. To właście dzięki tym chłopcom, moim zawodnikom, stałem się lepszy, za co jeszcze raz im bardzo dziękuje.