Dariusz Jurczak nowym trenerem Olimpii Zambrów

Dariusz Jurczak został nowym trenerem Olimpii Zambrów. Zastąpi na tym stanowisku Tomasza Kulhawika, który zrezygnował z funkcji po meczu z Błonianką Błonie.

Dariusz Jurczak przez wiele lat związany był z drużyną Jagielloni Białystok. Piastował funkcję trenera przygotowania fizycznego i był asystentem trenera. W latach 2014-19 pełnił funkcję II trenera w sztabie szkoleniowym Jagiellonii. Swoje funkcje piastował w czasie, gdy drużynę Jagiellonii Białystok prowadził Michał Probierz i Ireneusz Mamrot.

Ostatnio trener Dariusz Jurczak związany był z MKS Ruch Wysokie Mazowieckie, gdzie pełnił funkcję pierwszego trenera od 1 lipca 2019 roku. Trener ma 45 lat i posiada licencję trenerską UEFA A.

Piłkarską karierę rozpoczął w Jagielloni II Białystok w sezonie 1992/93. W czasie kariery grał w takich zespołach jak ŁKS Łomża, KP Wasilków, Sparta Szepietowo, Jagiellonia Białystok, Warmia Grajewo, MKS Mielnik, KS Stawiski, Supraślanka Supraśl, Gryf Gródek i LZS Narewka. 

Pierwszym rywalem, przeciwko któremu Dariusz Jurczak poprowadzi Olimpię Zambrów, będzie zespół Pogoni Grodzisk Mazowiecki. Spotkanie wyjazdowe z wiceliderem III ligi grupy I rozegrane zostanie w dniu 17 października br. o godz. 15:00.