Charytatywny V Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Zambrów za nami

W sobotę na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 5 w Zambrowie odbył się Charytatywny V Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Zambrów.

Podczas turniej odbyła się zbiórka środków na leczenie Filipka Nowackiego, a także aukcja przedmiotów przekazanych przez Olimpię Zambrów – koszulki i piłki Olimpii z aktualnymi autografami zawodników oraz kolekcjonerskie proporczyki meczowe.

W turnieju udział wzięli zawodnicy z roczników 2013 i 2014 z kilkunastu drużyn w tym z Zambrowa i okolicznych miejscowości, m.in. Ostrowi Mazowieckiej, Kolna, Wysokiego Mazowiecka i Łomży.

Turniej mógł się odbyć dzięki wsparciu Wójta Gminy Zambrów Jarosława Kosa, Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 5 w Zambrowie Andrzeja Szeligowskiego oraz Radosława Ołdakowskiego i Tomasza Szuberta. Mecze sędziował Grzegorz Krajewski a catering przygotowali rodzice dzieci uczęszczających na zajęcia sportowe do Olimpii Zambrów. Organizatorów wspierała też Grupa Ratownicza „Nadzieja”.

Wręczenia pamiątkowych statuetek dla najlepszych zawodników z poszczególnych drużyn, pamiątkowego pucharu dla każdej drużyny oraz medali wręczył Wójt Gminy Zambrów Jarosław Kos. Wójt Zapowiedział także sfinansowanie nowych strojów dla grup młodzieżowych Olimpii Zambrów.

 

Olimpia Zambrów podsumowała także licytacje:

1. Koszulka treningowa z autografami zawodników oraz sztabu szkoleniowego Olimpii Zambrów z sezonu 2021/2022 – zwycięzca Jowita Baczewska suma 150 zł
2. Piłka z autografami zawodników oraz sztabu szkoleniowego Olimpii Zambrów z sezonu 2021/2022 – zwycięzca Justyna Radziejewska 200 zł
3. Proporczyk II liga sezon 2015/2016 z meczu Polonia Bytom – Olimpia Zambrów – zwycięzca Kuba Ka suma 30 zł
4. Proporczyk II liga sezon 2016/2017 z meczu Olimpia Elbląg – Olimpia Zambrów – zwycięzca Robert Dąbrowski suma 30 zł
5. Proporczyk II liga sezon 2016/2017 z meczu Olimpia Zambrów – Kotwica Kołobrzeg – zwycięzca Mateusz Kowalewski suma 70 zł
6. Proporczyk Finał Okręgowego Pucharu Polski Warmia Grajewo – Olimpia Zambrów – zwycięzca Kuba Ka suma 50 zł
7. Proporczyk Olimpia Zambrów ciemny – zwycięzca Jowita Baczewska suma 120zł
8. Proporczyk II liga sezon 2015/2016 z meczu Kotwica Kołobrzeg – Olimpia Zambrów – zwycięzca Jowita Baczewska suma 30 zł
9. Proporczyk Olimpia Zambrów jasny – zwycięzca Marcin Chojnowski suma 60 zł
Środki zostaną przekazane na konto Filipa Nowackiego.

Wyniki rywalizacji

Halowy Turniej Piłki Nożnej  rocznika 2014 o Puchar Wójta Gminy Zambrów

8.00 OLIMPIA 1 – OLIMPIA 2   3:1

8.15 POGOŃ – CRESA   3:0

8.30 OSTROWIANKA – ORZEŁ   0:3

8.45 UNIA – OLIMPIA1   0:3

9.00 OLIMPIA 2 – POGOŃ   0:5

9.15 CRESA – OSTROWIANKA   4:0

9.30 ORZEŁ – UNIA   5:1

9.45 OLIMPIA 1 – POGOŃ   0:6

10.00 OSTROWIANKA – UNIA   1:1

10.15 CRESA – OLIMPIA 2   3:1

10.30 OLIMPIA 1 – ORZEŁ   5:3

10.45 CRESA – UNIA   2:1

11.00 OLIMPIA 2 – OSTROWIANKA   2:0

11.15 POGOŃ – ORZEŁ   5:0

11.30 CRESA – OLIMPIA 1   0:0

11.45 POGOŃ – OSTROWIANKA   2:0

12.00 ORZEŁ – OLIMPIA 2   2:0

12.15 OSTROWIANKA – OLIMPIA 1   0:8

12.30 UNIA – POGOŃ   0:5

12.45 CRESA – ORZEŁ   1:2

13.00 OLIMPIA 2 – UNIA   1:0

Najlepsi zawodnicy:

OLIMPIA 1 Zambrów – Marcel Ołdakowski

OLIMPIA 2 Zambrów – Igor Tarnowski

CRESA Siemiatycze – Alan Angielczyk

OSTROWIANKA Ostrów Maz. – Alan Krupa

POGOŃ Łapy – Jaś Topór

ORZEŁ Siemiatycze Dawid Zduńciek

UNIA Ciechanowiec – Iza Pełszyk

Halowy Turniej Piłki Nożnej rocznika 2013 o Puchar Wójta Gminy Zambrów

13.30 OLIMPIA 1 – OLIMPIA 2   3:0

13.45 OSTROWIANKA – FDP OSTRÓW MAZ.   1:1

14.00 RUCH WYS. MAZ. – AP ELITE ŁOMŻA   3:0

14.15 UNIA CIECHANOWIEC – OLIMPIA 1   0:2

14.30 OLIMPIA 2 – OSTROWIANKA   0:1

14.45 FDP – RUCH   1:2

15.00 ELITTE – UNIA   2:0

15.15 OLIMPIA 1 – OSTROWIANKA   2:1

15.30 RUCH – UNIA   3:0

15.45 FDP – OLIMPIA 2   2:1

16.00 OLIMPIA 1 – ELITTE   3:1

16.15 UNIA – FDP   0:5

16.30 OLIMPIA 2 – RUCH   2:3

16.45 OSTROWIANKA – ELITTE   2:0

17.00 FDP – OLIMPIA 1   1:2

17.15 OSTROWIANKA – RUCH   1:0

17.30 ELITTE- OLIMPIA 2   0:1

17.45 RUCH – OLIMPIA 1   0:5

18.00 UNIA – OSTROWIANKA   1:2

18.15 FDP – ELITTE   0:0

18.30 OLIMPIA 2 – UNIA   2:0

Najlepsi zawodnicy:

OLIMPIA 1 Zambrów – Julian Kowalczyk

OLIMPIA 2 Zambrów – Igor Zaręba

FDP Ostrów Maz. – Marcel Pietrzyk

OSTROWIANKA Ostrów Maz. – Szymon Marciniak

RUCH Wysokie Maz. – Łukasz Kaczyński

AP ELITTE Łomża – Maksymilian Marzec

UNIA Ciechanowiec – Mateusz Zalewski

źródło: zambrowiacy.pl