Czwarty remis OLIMPII przed własną publicznością

OLIMPIA Zambrów w 9. kolejce rozgrywek o mistrzostwo III ligi grupy 1 podjęła na swoim boisku RUCH Wysokie Mazowieckie. Kibice liczyli na komplet punktów w meczu derbowym, ale jednak drużyny podzieliły się punktami.

Goście dość szybko zdobyli prowadzenie. W 10. minucie spotkania bramkę zdobył Michał Grochowski. Na wyrównującego gola kibice OLIMPII czekali do 51. minuty. Bramkę zdobył, strzelając swojego drugiego gola w tym sezonie, Michał Hryszko.

OLIMPIA Zambrów znajduje się obecnie na 5. miejscu tabeli z 13. punktami.

Kolejny mecz, tym razem na wyjeździe, zambrowscy zawodnicy rozegrają z zespołem Broń Radom w dniu 29 września o godzinie 17:00.

OLIMPIA Zambrów – RUCH Wysokie Mazowieckie 1:1

Bramki: Michał Grochowski (10′) – Michał Hryszko (51′)

Sędziował: Radosław Makowiecki (Mazowiecki ZPN), Jakub Weselak (Mazowiecki ZPN), Tadeusz Siemionko (Mazowiecki ZPN)

OLIMPIA: Piotr Czapliński – Łukasz Gryko (73′ Mateusz Jastrzębski), Adam Radecki, Bartosz Zakrzewski, Michał Dawidowicz, Michał Hryszko, Patryk Malinowski, Luka Asatiani (58′ Przemysław Jastrzębski), Mateusz Ostaszewski, Kamil Zalewski, Kamil Jackiewicz.

RUCH: Rafał Rakowiecki, Piotr Faszczewski, Jakub Tecław, Kamil Stankiewicz, Bartłomiej Gromek, Przemysław Olesiński (70′ Karol Janik), Daniel Samluk, Michał Grochowski (30′ Kacper Skibko), Mateusz Zambrowski, Kacper Głowicki (80′ Fabian Gosk), Rafał Babul