Nowy stary trener w Olimpii Zambrów

Zarząd Olimpii Zambrów informuje, że Pan Artur Woroniecki od dnia 27 października nie jest już trenerem drużyny Olimpia Zambrów.

 

Zarząd Olimpii Zambrów dziękuje Panu Arturowi Woronieckiemu za poświęcony czas i pracę na rzecz klubu Olimpia Zambrów. Życzymy sukcesów w dalszej pracy zawodowej oraz wszystkiego dobrego w życiu prywatnym.

Zespół Olimpii Zambrów do końca rundy jesiennej poprowadzi Pan Kamil Jackiewicz – grający asystent trenera.

Dziękujemy kibicom za doping i wiarę w zespół.

Zarząd Olimpii Zambrów

 

Kamil Jackiewicz prowadził już zespół w trzech ostatnich kolejkach ubiegłego sezonu. Wszystkie trzy mecze zakończyły się zwycięstwami Olimpii Zambrów. Były to następujące spotkania:

GKS Wikielec – OLIMPIA Zambrów 0:4

OLIMPIA Zambrów – PELIKAN Łowicz 3:1

POLONIA Warszawa – OLIMPIA Zambrów 0:1

 

4 komentarze na temat artykułu “Nowy stary trener w Olimpii Zambrów

  1. Aż nie chce się komentować tego co tu się dzieje. Sami wybrali tego trenera podobno czekali na niego dwa lata żeby do nas przyszedł ze było dogadane. Zwolnili Jancewicza który mail wyniki i to bardzo dobre tylko po to żeby dać miejsce dla trenera Woronieckiego a teraz już im się nie podobał ok nie było wyników to prawda ale sami go dogadali ściągnęli i czekali na niego. Normalnie nie wiadomo co tu się dzieje w tym klubie od jakiegoś czasu. Z wyrazami szacunku Kibic. Pzdr

  2. Słowa Woronieckiego po zwolnieniu: „Mieszkańcy Zambrowa cieszą się z oddania do użytku trasy S 8 i obwodnicy miasta – mówi Woroniecki. – Natomiast mam wrażenie, że ludzie zarządzający klubem kręcą się w kółko na rondzie w Zambrowie. „

  3. Budowanie zespołu, zaszczepianie filozofii gry trwa minimum 2 lata. Piotr Zieliński w Napoli musi rozpoznawać sposób wytarcia piłki przed wyrzutem z autu. To pozwala mu zorientować się, co zespół planuje zagrać. Potrzeba fachowca, który dostanie szansę popracować dłużej z zespołem. Potrzebny jest jasny pomysł na klub i cała organizacja stojąca za realizacją danego celu. Trener musi mieć realny wpływ na skład drużyny. Niedługo może zabraknąć chętnych do pracy w OZ lub będą pracować zdesperowani trenerzy. Przeglądając listę trenerów, którzy pracowali w OZ, wiele klubów może nam pozazdrościć. Wydaje się, że kilka goryszych wyników nie musi zawsze oznaczać winę i konieczność zwolnienia trenera.

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *