Adam Styła i Zbigniew Stańczyk najlepsi w deblu

W sobotę (6 października) w deblowym Turnieju Tenisa Ziemnego o Puchar Prezesa ZKS „Olimpia” walczyło siedem par tenisistów. Najlepszy okazał się duet, który stworzyli Adam Styła i Zbigniew Stańczyk.

W sobotni poranek na kortach tenisowych zlokalizowanych przy siedzibie Zambrowskiego Klubu Sportowego zjawiło się czternastu tenisistów, którzy dobrani w pary, postanowili rywalizować w popularnym „deblu”.

Dwuosobowe drużyny rywalizowały między sobą najpierw w fazie grupowej, a następnie w spotkaniach o pierwsze i trzecie miejsce. Zwycięstwo w meczu gwarantowało wygranie dziewięciu gemów przy zachowaniu dwóch gemów przewagi.

W finale sobotniego turnieju triumfował duet: Adam Styła i Zbigniew Stańczyk, który pokonał parę stworzoną przez Krzysztofa Burtę i Wojciecha Brzozowskiego. Na najniższym stopniu podium uplasowali się Adam Gomuliński i Sławomir Godlewski.

Po zakończeniu rywalizacji zawodnicy otrzymali pamiątkowe puchary z rąk organizatora – Prezesa ZKS „Olimpia” Sławomira Skrzypkowskiego.

Przypomnijmy, iż we wrześniu Zambrowski Klub Sportowy zorganizował Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa ZKS „Olimpia”. W rywalizacji indywidualnej triumfował Adam Styła, a na kolejnych miejscach podium uplasowali się Krzysztof Burta i Jan Jaworowski.

Miejsca na podium zajęli:
1. miejsce – Adam Styła i Zbigniew Stańczyk
2. miejsce – Krzysztof Burta i Wojciech Brzozowski
3. miejsce – Adam Gomuliński i Sławomir Godlewski

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *