Adrian Bebłowski odchodzi z Olimpii Zambrów

Po trzech rundach w barwach Olimpii Zambrów z zespołu odchodzi Adrian Bebłowski. Zawodnik nie doszedł do porozumienia w sprawie nowego kontraktu i postanowił odejść z klubu.

Zainteresowanie byłym już piłkarzem Olimpii Zambrów przejawiają drugoligowcy – Pelikan Łowicz oraz Calisia Kalisz. 21-letniego golkipera w swoim składzie chciałby mieć także jeden z pierwszoligowców.

Adrian Bebłowski urodził się 10 stycznia 1990 roku w Kętrzynie. Jest wychowankiem MKS-u Korsze, z którego trafił do juniorskiego zespołu Lechii Gdańsk. Przed sezonem 2007/08 wrócił do MKS-u Korsze, a do Zambrowa przeniósł się przed rundą wiosenną sezonu 2008/09.

Bebłowski w zespole Olimpii zaliczył 74 występy na szczeblu III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej. Młody golkiper kapitulował w tym okresie zaledwie 58-krotnie, co daje znakomitą średnią 0,78 straconego gola na mecz. W sezonie 2010/11 puścił zaledwie 16 bramek, co sprawiło, iż Olimpia mogła pochwalić się najlepszą defensywą od Ekstraklasy po III ligę.

W siedzibie klubu za godne reprezentowanie barw Olimpii Adrianowi Bebłowskiemu podziękowali zarząd, dyrektor klubu oraz obecny szkoleniowiec zespołu Krzysztof Zalewski (zdjęcie poniżej).

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *