Bartosz Biel przechodzi do Kotwicy Kołobrzeg

Bartosz Biel opuścił Olimpię Zambrów. Ostatecznie wylądował u ligowego rywala naszego klubu – Kotwicy Kołobrzeg.

Przypomnijmy, że 22-letni pomocnik Bartosz Biel testowany był ostatnio przez ekstraklasową Koronę Kielce. Ostatecznie jednak piłkarz związał się z drugoligową Kotwicą Kołobrzeg.

Biel to wychowanek Baszty Wałbrzych, który przed przyjściem do Olimpii grał między innymi w Turze Turek, Puszczy Niepołomice i Wigrach Suwałki.

W rundzie jesiennej Biel w barwach Olimpii Zambrów wystąpił w 19 spotkaniach II ligi, w których zdobył dwie bramki.

Biel dołączył zatem do czterech innych piłkarzy, którzy opuścili Olimpię po rundzie jesiennej sezonu 2016/2017: Mariusza Gogola, Jakuba Cesarka, Przemysława Jastrzębskiego i Macieja Humerskiego. Ten pierwszy pożegnał się z klubem ze względu na wyjazd za granicę, drugi – dostał wolną rękę na szukanie nowego klubu, a trzeci – ma trafić na półroczne wypożyczenie do innego zespołu. Humerski natomiast podpisał ostatnio półroczny kontrakt z trzecioligowym Widzewem Łódź.

6 komentarze na temat artykułu “Bartosz Biel przechodzi do Kotwicy Kołobrzeg

  1. Nie wiem co nim kierowało ale moim zdaniem u nas by miał więcej szans na pokazywanie się i udowodnienia że warto na niego stawiać ( chylę czoło za szybkość informacji)

  2. Dzięki za gre, powodzenia w nowym miejscu.
    Zawsze jest jakiś powód odejścia. Fajnie by było jakby OZ miała moc przyciągania i utrzymywania klasowych graczy.
    Kasa niestety i stety kasa może nam takie coś zapewnić. Każdy chce dla siebie jak najlepiej i nie można mieć o to pretensji.

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *