„Bezpieczny stadion”. Wyróżnienia dla Olimpii

Nasz klub został wyróżniony podczas Konferencji Polskiego Związku Piłki Nożnej „Bezpieczny stadion”, która odbyła się w Kielcach.

Blisko 400 przedstawicieli świata sportu, klubów piłkarskich i instytucji odpowiedzialnych za bezpieczeństwo imprez sportowych wzięło udział w szesnastej Konferencji Polskiego Związku Piłki Nożnej „Bezpieczny stadion”, która odbyła się 25 października 2016 roku w Targach Kielce.

Tradycyjnie „Bezpieczny stadion” został zakończony Galą Fair Play. Prestiżowe nagrody i podziękowania za pracę na rzecz poprawy bezpieczeństwa na obiektach piłkarskich, wzorową organizację imprez oraz współpracę z kibicami wręczał m.in. Zbigniew Boniek – Prezes PZPN, nadinsp. Jarosław Szymczyk – Komendant Główny Policji oraz Janusz Basałaj – Dyrektor Departamentu Komunikacji i Marketingu PZPN.

Miło nam poinformować, że wyróżnienia otrzymała także Olimpia. Zambrowski klub otrzymał puchar za funkcjonowanie stadionowego systemu stewardingu podczas meczów piłkarskich w sezonie 2015/2016. Takie same wyróżnienia od PZPN otrzymały także kluby: Podbeskidzie Bielsko-Biała, Jagiellonia Białystok, Piast Gliwice, Wisła Kraków, Wigry Suwałki, Arka Gdynia, Miedź Legnica, Wisła Puławy, GKS Tychy i Legionovia Legionowo.

Indywidualną nagrodę „za wzorowe podejście do wykonywanych obowiązków” otrzymał natomiast spiker domowych spotkań ZKS-u rozgrywanych na stadionie miejskim w Zambrowie Bogdan Krassowski. W sumie tego typu statuetki otrzymało zaledwie 11 spikerów w Polsce.

img_9122_wynik_wynik

img_9113_wynik_wynik

– „Jest mi bardzo miło, że zostałem wyróżniony jako jeden z jedenastu najlepszych spikerów w Polsce. Byłem, jestem i będę zawsze za Olimpią.” – mówi spiker Olimpii Bogdan Krassowski.

Warto dodać, że podczas konferencji odbył się także panel polityczno-strategiczny dotyczący organizacji i bezpieczeństwa meczów piłkarskich. Moderatorem dyskusji był znany dziennikarz Roman Kołtoń.

img_9334_wynik_wynik

4 komentarze na temat artykułu “„Bezpieczny stadion”. Wyróżnienia dla Olimpii

  1. Nie mogę w to uwierzyć ??????!!!!!!! Ten Gosciu został wyróżniony ?????!!!!!!!!!!!!!! Huaaaaaahaahaahaaahahahahahahahahahhahahahhahahahahhahahahhahahhahahaha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    To jest najlepszy kawał jaki słyszałem w tym roku !!! On powinien zostac wyróżniony ale w kategorii „ZŁOTE USTA” za zapraszanie cytuję: „Służb medialnych na konferencję prasową”. Huahahahaahahaahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahhahahaha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dawno się tak nie uśmiałem. Niezłe jajcarze siedzą w tym PZPNie.

  2. Dwaj powyżej -typowi Polacy, potraficie tylko narzekać . Dostała Olimpia nagrodę to się trzeba cieszyć a nie szukać dziury w całym. No i jestem ciekaw jak fan2 pospikerowalby mecz. Jak elokwentnie i bez błędów mowilby przez mikrofon. Pewnie ze strachu tylko kopara by mu opadła i tyle tego wszystkiego.Jak to łatwo oceniać innych samym będąc pewnie idealnym.

  3. do Fan2 – od dłuższego czasu śledzę twoje wypowiedzi i muszę stwierdzić,że jesteś „elokwentną” osobowością godną pozazdroszczenia, nic dodać i nic ująć – pozdrawiam

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *