Błękitni kolejnym rywalem Olimpii. Zapraszamy na Stadion Miejski!

Olimpia Zambrów podejmie u siebie Błękitnych Stargard Szczeciński. Będzie to dwudzieste szóste spotkanie zambrowian w II lidze centralnej sezonu 2016/2017. Zapraszamy wszystkich kibiców.

Po dziesięciu meczach bez zwycięstwa przed Olimpią kolejna szansa na przełamanie tej fatalnej passy. Podopieczni Tomasza Kulawika zagrają z ósmą drużyną w tabeli – Błękitni Stargard Szczeciński. Mecz odbędzie się w sobotę, 15 kwietnia o godzinie 14:00 na stadionie miejskim przy ul. Wyszyńskiego w Zambrowie.

Obecnie Olimpia Zambrów, po rozegraniu dwudziestu pięciu kolejek, jest na 15. miejscu w tabeli. Na swoim koncie ma 25 pkt., 6 zwycięstw, 7 remisów i 12 porażek. Warto dodać, że w ostatniej kolejce Olimpia przegrała na wyjeździe z Rozwojem Katowice 1:0.

Najbliższy rywal zambrowskiej drużyny – Błękitni Stargard Szczeciński znajduje się na 8. miejscu w tabeli. Na swoim koncie ma 32 punktów. Na bilans ekipy z Stargardu Szczecińskiego składa się 7 wygranych spotkań, 11 remisów i 7 porażki.

Przypominamy, że w rundzie jesiennej obecnego sezonu piłkarze Olimpii Zambrów zremisowali na wyjeździe z Błękitnymi 0:0.

W imieniu prezesa Olimpii Cezarego Kuleszy zapraszamy wszystkich na mecz:
Olimpia Zambrów – Błękitni Stargard Szczeciński
Stadion Miejski w Zambrowie,
sobota, 15 kwietnia, godzina 14:00

Ceny biletów na mecz z Puszczą: 10 zł – normalny, 5 zł – ulgowy (emeryci/renciści).

2 komentarze na temat artykułu “Błękitni kolejnym rywalem Olimpii. Zapraszamy na Stadion Miejski!

  1. To już ostatni dzwonek na zdobywanie punktów. Jeśli nie teraz, to 3 liga na 100%,bo z Rakowem czy Odrą trudno będzie o choćby punkt.Do boju Olimpio! Tylko ZKS!

  2. Przepraszam z góry za to co napiszę. Do chłopaków nic nie mam. Bez środka obrony nic nie zawojujemy! Każda piłka w środek obrony śmierdzi bramką. Błędy katastrofalne!!!!!! Ściągać z niższych lig środkowych obrońców.

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *