Bogusz odchodzi do Wigier

Obrońca Artur Bogusz opuścił Olimpię Zambrów. Zawodnik związał się półrocznym kontraktem z pierwszoligowymi Wigrami Suwałki.

Dla Artura Bogusza jest to powrót do pierwszoligowca po półrocznej grze w naszym klubie. Obrońca podpisał z Wigrami umowę do końca sezonu z opcją przedłużenia o kolejne pół roku.

Przypomnijmy, że 23-letni zawodnik przeszedł do zambrowskiego klubu przed rundą jesienną II ligi obecnego sezonu właśnie z Wigier Suwałki, w związku z czym z biało-niebieskimi związany był zaledwie pół roku. Wystąpił w tym czasie w 15 meczach – za każdym razem jako podstawowy zawodnik. W minionej rundzie zdobył dla Olimpii 2 bramki.

Bogusz dołączył zatem do pięciu innych piłkarzy, którzy opuścili Olimpię po rundzie jesiennej sezonu 2016/2017: Mariusza Gogola, Jakuba Cesarka, Przemysława Jastrzębskiego, Macieja Humerskiego i Bartosza Biela.

11 komentarze na temat artykułu “Bogusz odchodzi do Wigier

 1. Mac, no to faktycznie trener może nie mieć czego układać. Nowi muszą być na tym samym poziomie, inaczej to spadek. Chyba nie to jest celem zarządu?

 2. Wielke dzięki za grę! Zarządzie OZ czas włąnczyć 2 bieg bo czas nieubłaganie leci….

  Inne kluby się nie p****ą w temacie ! Pozdrawiam.

 3. Słusznie Wigry robią. Widzą, że co poniektórzy zawodnicy to poziom I ligi. Najlepsi podstawowi odchodzą, a na zastępstwo niezgrani zawodnicy znowu, jak na początku.. Oby to odpaliło, bo inaczej bieda i znowu walka wszystkim co się ma, zamiast zgrywanie zawodników na sparingach, to będzie to podczas rozgrywek. Obym się mylił

 4. niedobrze tracimy kolejnego solidnego zawodnika nie dziwie się że idzie do ligi wyższej bo Artur naprawdę na to zasługuje życze mu jak najlepiej ale martwię się o naszą Olimpię bo i tak mieliśmy krótką ławkę a teraz robi nam się mikroskopijna zarząd musi się spiąć i zakasać rękawy Panowie weźcie telefony w ręce i zacznijcie dzwonić zapraszać testować piszcie maile nie wiem wysyłajcie kurierów cokolwiek ale pokażcie że nie czekacie na końcówkę okienka i odpady i zawodników bez umów

 5. NIE ROZUMIEM ZARZĄDU ZKS-u jak nie umieją znaleźć nowych zawodników to może niech powołają z członków ZKS-u ze 2 skautów i dadzą im jakieś pełnomocnictwo w poszukiwaniu, zobaczcie inne kluby mają takie osoby z 2 ligi, nie chodzi tu że ci scauci by zarabiali jakąś kasę napewno by się znalazły osoby które by to robili za free

 6. Greg- w czym mam pomóc ?? w szukaniu zawodników ??? nie mam takich uprawnień od ZKS-U do szukania zawodników. ( kiedyś już znalazłem reprezentanta kraju opublikowałem to na tym forum ale 0 zainteresowania ze strony OZ niebyło. a dowodem był e-mail od klubu tego reprezentanta kraju ) a oto kilku ciekawych zawodników…. Krystian Miś obrońca , Tomasz Makowski pomocnik ( 17 latek reprezentant Polski ) Robert Menzel obrońca , Dominik Bottcher pomocnik , Miłosz Kałahur obrońca 17 latek ( repezentant Polski )

 7. Oto b. ciekawy zawodnik za freee Ilia Rashchenya http://www.transfermarkt.pl/ilia-rashchenya/nationalmannschaft/spieler/295703 i cała korespondencja z klubem Ok. I’ll speak with our director about Rashchenya. Wait my answer.

  20:08, 7 февраля 2017 г Can you send Ok. I wait official invitation for the test in this e-mail.

  21:05, 7 февраля 2017 гofficial invitation for the test? I’ll transmit letter to director of club. oto e-mail do klubu futrcop-bgu@tut.by teraz niech włodarze OZ działają bo ja takich uprawnień nie posiadam.

 8. Patrzę że jest 0 zainteresowania ze strony zarządu ZKS-u wobec pozyskiwania nowych twarzy do OZ, moja skromna osoba znalazła paru grajków ale jest między innymi Ilia Rashchenya tak więc szkoda mojego czasu.

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *