Butkiewicz w samej końcówce daje zwycięstwo nad Świtem!

W kolejnym ligowym pojedynku III-ligowa Olimpia Zambrów zmierzyła się na wyjeździe z niżej notowanym Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Zambrowianie wygrali 1:0, strzelając bramkę w samej końcówce spotkania.

Dziś Olimpia Zambrów rozegrała mecz wyjazdowy w ramach 5. kolejki I grupy III ligi piłki nożnej. Jej rywalem był trzynasty w tabeli Świt Nowy Dwór Mazowiecki.

W spotkaniu tym przez długi czas utrzymywał się bezbramkowy remis. Na szczęście w samej końcówce meczu bramkę dla Olimpii, jak się później okazało na wagę 3 punktów, zdobył Mateusz Butkiewicz. Tym samym podopieczni Mirosława Dymka zanotowali dziś trzecie ligowe zwycięstwo, dzięki czemu z 9 punktami na koncie plasują się aktualnie na 7. miejscu w tabeli.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Olimpia Zambrów 0:1
90` Mateusz Butkiewicz

Wyjściowy skład Olimpii: Piotr Czapliński – Mateusz Szymorek, Wojciech Zalewski, Łukasz Piłatowski, Patryk Malinowski – Przemysław Jastrzębski, Michał Hryszko, Michał Kuczałek, Patryk Koncewicz – Mateusz Jastrzębski, Kamil Jackiewicz

Już za tydzień, 2 września Olimpia Zambrów zmierzy się na własnym boisku z Wartą Sieradz. Początek meczu o godz. 16.00. Zapraszamy wszystkich wielbicieli piłki nożnej do wspólnego kibicowania naszej drużynie!

2 komentarze na temat artykułu “Butkiewicz w samej końcówce daje zwycięstwo nad Świtem!

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *