Cenne zwycięstwo nad LEGIONOVIĄ Legionowo

OLIMPIA Zambrów w 13. kolejce rozgrywek o mistrzostwo III ligi grupy 1 odniosła cenne zwycięstwo nad drużyną LEGIONOVII Legionowo. Mecz zakończył się wynikiem 3:1.

Pierwszego gola w spotkaniu strzelił Marcin Burkhardt, który w 11. minucie zaskoczył bramkarza zambrowskiej Olimpii strzałem „za kołnierz” z własnej połowy boiska. Chwilę później, bo w 25. minucie spotkania, wyrównującego gola strzelił Przemysław Jastrzębski. Piękną bramkę, tuż przed gwizdkiem na przerwę, zdobył strzałem z półwoleja Michał Hryszko. Wynik meczu ustalił Kamil Zalewski w 83. minucie spotkania.

OLIMPIA Zambrów znajduje się obecnie na 8. miejscu tabeli z 18. punktami.

Do końca rundy jesiennej zostały już do rozegrania tylko cztery mecze. Kolejne spotkanie zambrowscy zawodnicy rozegrają z zespołem SOKOŁA Ostróda w dniu 27 października o godzinie 14:00.

OLIMPIA Zambrów – LEGIONOVIA Legionowo 3:1

Bramki: Marcin Burkhardt (11′) – Przemysław Jastrzębski (25′), Michał Hryszko (45′), Kamil Zalewski (83′).

OLIMPIA: Piotr Czapliński – Przemysław Jastrzębski, Adam Radecki, Emil Łupiński, Michał Dawidowicz, Michał Hryszko, Patryk Koncewicz, Łukasz Gryko (70′ Mateusz Prolejko), Mateusz Ostaszewski, Wojciech Nasuto (68′ Kamil Zalewski), Kamil Jackiewicz.

LEGIONOVIA: Oliwer Wienczatek – Konrad Trzmiel, Kacper Górski, Konrad Zaklika (83′ Jacek Lewandowski), Sebastian Weremko, Kamil Wolski (63′ Daniel Gołębiewski), Marcin Burkhardt, Slaven Juriša (63′ Grzegorz Mazurek), Piotr Krawczyk, Eryk Więdłocha (89′ Jakub Karabin), Patryk Paczuk.

Żółte kartki: Przemysław Jastrzębski, Michał Hryszko, Patryk Koncewicz – Konrad Trzmiel (dwie), Patryk Paczuk

Czerwona kartka: Konrad Trzmiel

Sędziował: Krzysztof Kapela (Olsztyn)