Cezary Kulesza nowym prezesem Olimpii

Cezary Kulesza został nowym prezesem Olimpii Zambrów. Zastąpił na tym stanowisku Sławomira Skrzypkowskiego, który sam zrezygnował z pełnienia tej funkcji.

W piątek, 4 marca odbyło się posiedzenie Zarządu Klubu Olimpia Zambrów. Zwołane zostało z powodu rezygnacji dotychczasowego prezesa klubu Sławomira Skrzypkowskiego ze swej funkcji. Członkowie rezygnację tę przyjęli i jednocześnie dokonali wyboru nowego prezesa, którym został wybrany Cezary Kulesza – właściciel firmy Feniks Chemia.

– „Wczoraj Zarząd przyjął moją rezygnację pisemną, którą złożyłem 2 marca.” – mówi ustępujący prezes Sławomir Skrzypkowski.

Wczoraj zmienił się także skarbnik w Zarządzie Olimpii. Karola Iwanowskiego na tym stanowisku zastąpił Jacek Zalewski.

Serdecznie dziękujemy ustępującemu prezesowi za dotychczasową pracę na rzecz klubu, a nowemu prezesowi życzymy sukcesów z biało-niebieskimi.

Wkrótce zamieścimy więcej informacji na temat zmian w Zarządzie naszego klubu.

12 komentarze na temat artykułu “Cezary Kulesza nowym prezesem Olimpii

 1. Pełen profesjonalizm w zambrowskim klubie. Dzień przed pierwszym meczem zmiana prezesa. Po cichu, bez rozgłosu, jak zwykle najwyższy poziom. Dlaczego miasto nie reaguje? Prezesem musi być osoba, która zna się na piłce, kocha ją. Szkoda, że zawsze jest tak samo.

  • Prezes nie musi się znać na piłce, jeżeli ma umiejętności organizacyjne, potrafi opracować budżet, ma pomysły na pozyskanie sponsorów … od wiedzy piłkarskiej są inni.

   • Musi się znać i ją „kochać” inaczej to się nie uda. Od wiedzy piłkarskiej są inni- nie ten poziom rozgrywkowy.

 2. Miejmy nadzieję że nowy prezes ZKS-u będzie bardziej energiczny i patrzył w przyszłość oraz rozwój naszego klubu na szczeblu całego kraju.

 3. Dobrze że Skrzypkowski nie trzymał się kurczowo stanowiska i zrozumiał że sobie nie daje rady.
  Oby nowy prezes miał jak najmniej problemów i jak najwięcej dobrych decyzji

 4. Przyznam, że jestem zaskoczony, ale to doskonała wiadomość dla naszego klubu!!! Skoro Pan Czarek Kulesza świetnie zarządzał Jagiellonią, to na pewno poradzi sobie w Zambrowie. Trzymam kciuki i życzę samych sukcesów, może za parę lat doczekamy awansu do ekstraklasy, jak trochę kasy z Disco Polo pójdzie na transfery :)

  • Nowym prezesem Olimpii nie jest obecny prezes Jagiellonii. Proszę dokładnie przeczytać artykuł. Jest to zbieżność nazwisk.

   • Jasna sprawa:) ale przy takiej zbieżności nazwisk żart sam ciśnie się na usta:) Powodzenia dla nowego Prezesa!
    Ps. Cezary Kulesza – obecny prezes Jagiellonii – był przez dwa sezony zawodnikiem Olimpii (1982-84).

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *