Cyfert i Zieliński graczami Olimpii

Dziś półroczne kontrakty z Olimpią zawiązała dwójka testowanych ostatnio przez nasz klub zawodników – Błażej Cyfert z Rakowa Częstochowa oraz Karol Zieliński z Kotwicy Kołobrzeg. Na dniach z biało-niebieskimi powinien związać się także Marcin Przybylski ze Śląska II Wrocław.

Karol Zieliński to 21-letni napastnik, który ostatnio występował w Kotwicy Kołobrzeg. W minionej rundzie strzelił on dla naszego ligowego rywala cztery bramki, z czego trzy w rundzie wstępnej Pucharu Polski oraz jedną w lidze. W sumie jesienią zaliczył on 20 występów, w których w większości wchodził na plac gry z ławki rezerwowych. Zawodnik ten trenował z Olimpią od ponad dwóch tygodni.

Kolejnym z nowych zawodników Olimpii jest 25-letni obrońca Błażej Cyfert z Rakowa Częstochowa. W minionej rundzie wystąpił on w barwach częstochowskiego klubu w 5 meczach, w których spędził na boisku łącznie 268 minut. Ostatnio mogliśmy oglądać jego grę podczas sparingu z Jagiellonią Białystok.

Warto dodać, że na dniach kontrakt z naszym klubem powinien podpisać jeszcze Marcin Przybylski ze Śląska II Wrocław. To młody, 21-letni napastnik, który w minionej rundzie spędził na boiskach III ligi 675 minut i strzelił jedną bramkę. Zdecydowanie lepszy bilans miał on w minionym sezonie, kiedy w 31 ligowych potyczkach do siatki rywali trafiał 14 razy.

Do pełni szczęścia Olimpii brakuje jeszcze jednego zawodnika. Kluba cały czas prowadzi intensywne poszukiwania. O wszelkich ruchach transferowych będziemy informować na naszej stronie.

9 komentarze na temat artykułu “Cyfert i Zieliński graczami Olimpii

  1. łatamy dziury w składzie nie oczekuje osobiście od tych zawodników żadnego szału ale że będą solidnymi graczami na poziomie 2 ligi tak żebyśmy w tym roku nie musieli drżeć o utrzymanie

  2. Na Marcina Przybylskiego warto stawiać bo jest b.dobrym zawodnikiem mam nadzieję że niedługo zasili OZ, Jeszcze z jednego obrońcę i będzie GIT. Brawo że zarząd ZKS -u w sprawach transferowych zaczął myśleć.BRAWO.

  3. Popieram Ciebie ZIBI. Brawo że Zarząd zaczął coś robić, może szału z nazwiskami nie ma ale myślę, że ambicja tych nowych zawodników zaprocentuje. Gdzie się pokazać ja nie w OZ. Nie oszukujmy się OZ jest klubem w którym zawodnik typu Zieliński czy Przybylski powinien przyjść i gryźć trawę tak żeby się pokazać. Brakuje mi jeszcze takich transferów na przyszłość bo wszyscy którzy przychodzą to 1/2 roku, następny 1/2 roku, następny to 1/2 roku itd. Nie ma takich zawodników którzy przyszli i będą na dobre i na złe w naszym klubie. ( oczywiście z nowych zawodników).
    Mam wrażenie, że to takie klapki na oczach w Zarządzie – 1/2 roku – aby ta runda i do przodu COCO JAMBO. A od lipca znowu zabawa od początku, ale może musi tak być – nie wiem?

    • Szkoda też takich legend jak Gogol czy Piłatowski :-( Oni byli na dobre i złe. Klub płacił, nie płacił, a oni grali. Wszystko wokół pieniędzy… :-(

  4. miejmy nadzieje że znajdą chociaż trzech może czterech stałych zawodników takich na dobre i na złe i przy okazji wypromują jakichś naszych młodych wychowanków

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *