Dokumentacja 1. kolejki juniorów A1

Za nami pierwsze mecze rozgrywek rundy jesiennej sezonu 2018/19 w kategorii wiekowej junior A1.  Poniżej prezentujemy dokumentację 1. kolejki.

Wkrótce na stronie internetowej OLIMPII Zambrów dostępna będzie zakładka „Kolejki spotkań”, która będzie systematycznie uzupełniana. Informacje dostępne są z zakładce „Rozgrywki” -> „Junior starszy”.

 

I KOLEJKA (25.08.2018): 

OLIMPIA ZambrówMKS POGOŃ Łapy          3:0

Bramki: Dawid Ożarowski – 2, Eryk Kurzyna [OZ]

OLIMPIA: Rafał Gosiewski (46’ Maciej Matejkowski) – Adam Wyszomierski, Paweł Kapica, Patryk Wojtylak (46’ – Oliwier Rokicki-Tyszka), Bartosz Dybowski, Łukasz Mioduszewski, Eryk Kurzyna, Kamil Łapiński, Kacper Jankowski (46’ Szymon Mieczkowski), Dawid Ożarowski (82’ Marcin Jastrzębski), Daniel Rogulski (67’ Mateusz Kowalewski) 

MKS POGOŃ: Paweł Miłkowski (65′ Hubert Zakrzewski) – Dawid Choiński (80′ Kacper Onopa), Damian Kul, Mateusz Ignaczuk, Franciszek Ostrzygało (50′ Bartłomiej Warpechowski), Damian Malinoś, Kacper Wiński (90′ Jakub Porowski), Mateusz Kukowski (46′ Piotr Kowalewicz), Mateusz Perko, Bartosz Niecikowski (70 Marek Dowejko), Piotr Górski (65′ Konrad Wiński) 

 

WIGRY Suwałki – GKS Stawiski                                 8:0

Bramki: Łukasz Karłowicz – 5, Adam Czaplicki, Wojciech Łada, Patryk Wróblewski [W]

WIGRY: Jakub Szymański – Sebastian Czarniecki (46′ Kacper Grabowski), Dawid Dubiński, Krystian Dubiński, Adam Czaplicki (46′ Daniel Mindziukiewicz), Gabriel Romatowski, Miłosz Andruczyk (46′ Patryk Bogdanowicz), Sebastian Zackiewicz (46′ Norbert Śliwiński), Wojciech Łada, Patryk Wróblewski, Łukasz Karłowicz 

GKS: Wojciech Cwaliński – Rafał Martysiuk (80′ Łukasz Sokołowski), Mateusz Rogowski, Łukasz Gutowski, Dawid Gawroński (70′ Arkadiusz Patalan), Daniel Borkowski, Patryk Pawlus, Krystian Sejnowski, Rafał Martysiuk, Adrian Laskowski, Mateusz Smaługa (60′ Adam Trzonkowski) 

 

(26.08.2018): 

MOSP Białystok – MOSiR Grajewo                      7:0

Bramki: Marcin Żarnoch – 3, Uladzislau Czeczka – 2, Mateusz Popławski, Jakub Pietrzak [MOSP]

MOSP: Grzegorz Chrzanowski (40′ Adrian Smętek) – Daniel Matwiejuk, Marcin Sierota (80’ bez wejścia zmiennika), Kamil Kamiński, Patryk Margol, Fabian Frankowski (57′ Jakub Pietrzak), Mateusz Kalinowski, Mateusz Rogowski, Mateusz Popławski (78′ Sebastian Kietliński), Marcin Żarnoch, Uladzislau Czeczka 

MOSiR: Filip Święciński – Krzysztof Szymkiewicz, Kamil Motycki, Marcel Formejster, Tomasz Rutkowski, Jan Masiewicz, Robert Gadomski, Kamil Młynarczuk, Hubert Mściwujewski, Paweł Żbikowski (46′ Krystian Wójcicki), Artur Nowicki (70′ Michał Łaguna) 

 

RUCH Wysokie Mazowieckie – HETMAN Białystok            1:9

Bramki: Bartosz Dworakowski [R] – Kacper Orpik – 3, Rafał Szeretucha – 2, Marcin Antoniuk, Paweł Sobolewski, Mariusz Stupak, Łukasz Trąbka [H]

HETMAN: Damian Makowski (75′ Michał Nos) – Maciej Dąbrowski (46′ Kacper Mojsak), Dawid Krzyżanowski,  Mariusz Stupak , Łukasz Antoniuk, Paweł Sobolewski (62′ Michał Borkułak) Robert Davtyan (60′ Maciej Zieleniecki), , Marcin Antoniuk, Kacper Orpik (47′ Maciej Góryński),  Rafał Szeretucha, Łukasz Trąbka (70′ Patryk Kuźmicz)

 

(29.08.2018): 

POMORZANKA Sejny – ŁKS 1926 Łomża                 0:8

Bramki: Dawid Pastorczyk – 2, Karol Popławski – 2, Przemysław Modzelewski, Jakub Kotowski, Karol Choiński, Łukasz Korzeniecki [ŁKS]

ŁKS: Michał Sobieski – Hubert Cendrowski, Dawid Pastorczyk, Jakub Jóźwik, Kamil Bargielski (68′ Krzysztof Macko), Przemysław Modzelewski, Jakub Kotowski (61′ Karol Popławski), Damian Łazarczyk (71′ Mateusz Mściwujewski), Bartek Bojar, Karol Choiński, Łukasz Korzeniecki

 

WISSA Szczuczyn – pauza

 

TABELA PO 1. KOLEJCE SPOTKAŃ:
LIGA WOJEWÓDZKA    JUNIOR STARSZY (A1)    SEZON 2018/19

Lp.

Drużyna

M.

Z.

R.

P.

Pkt.

Bramki

1.

HETMAN Białystok 1 1 0 0 3

9-1

2.

WIGRY Suwałki

1 1 0 0 3

8-0

ŁKS 1926 Łomża

1 1 0 0 3

8-0

4.

MOSP Białystok

1 1 0 0 3

7-0

5.

OLIMPIA Zambrów

1 1 0 0 3

3-0

6.

WISSA Szczuczyn

0 0 0 0 0

0-0

7.

MKS POGOŃ Łapy

1 0 0 1 0

0-3

8.

MOSiR Grajewo

1 0 0 1 0

0-7

9.

RUCH Wysokie Mazowieckie

1 0 0 1 0

1-9

10.

POMORZANKA Sejny

1 0 0 1 0

0-8

GKS Stawiski

1 0 0 1 0

0-8

 

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *